13 IEO, kas ir ieņēmuši vietu, izmantojot Binance Launchpad

(Atjaunināts 2020. gada janvārī) Pagājušais gads ir izrādījies sākotnējo apmaiņas piedāvājumu gads, kas labāk pazīstams kā IEO. Jaunā līdzekļu vākšanas metode kripto nozari pārņēma vētrā, jo daudziem projektiem šādā veidā izdevās piesaistīt miljonus. Interesanti, ka pirmais IEO notika 2017. gadā, lai gan ICO drudža augstumā tas palika zems – līdzekļu vākšanas veids, ko IEO tagad, šķiet, ātri aizstāj.

Binance ir bijis vadošais, ja runa ir par IEO, un ievērojamie panākumi, kādus apmaiņa līdz šim ir guvusi, ir redzējuši, ka citas kriptogrāfijas biržas steidzas piedāvāt līdzīgus produktus, izmantojot savas palaišanas ierīces.

Zemāk mēs apskatīsim visus 13 IEO, kas jau ir notikuši Binance, izmantojot tā palaišanas paliktni.

1.     DĀVANA

Gifto bija pirmais IEO marķieris, kas tika piedāvāts Binance Launchpad jau 2017. gada decembrī. Platforma ir universāls dāvanu protokols, kas ir paredzēts kā pašpārvaldoša un pašpietiekama ekosistēma virtuālām dāvanām, kuras var kurēt, iegādāties, nosūtīt, izsekot un apmainīties ar tām jebkurā satura platformā, piemēram, Facebook, Instagram, Uplive, YouTube un daudzās citās.

Gifto izveidoja Uplive, kas, iespējams, ir pasaulē straujāk augošā tiešraides straumēšanas lietotne, kas lepojas ar vairāk nekā 35 miljoniem lietotāju visā pasaulē. Projektam dažu minūšu laikā izdevās paaugstināt mērķi par 30 miljoniem ASV dolāru, un tagad uzmanības centrā ir masveida adopcijas veicināšana.

Tiek plānota ievērojama integrācija un partnerības, jo Gifto īsteno savu lielāko redzējumu, kā padarīt GTO par sociālo izklaides marķieri numur viens. Līdz šim marķieris tiek izmantots spēļu, tiešraides straumēšanas, mākslas, labdarības un virtuālo dāvanu jomā.

2.     Maize

Maize ir strauji augoša decentralizētu finanšu pakalpojumu platforma, kuru vairāk nekā miljons lietotāju izmanto vairāk nekā 140 valstīs. Tās marķieris BRD bija otrais, kas tika piedāvāts Binance Launchpad atpakaļ 2017. gada decembrī, un nedaudz mazāk nekā 90 minūtēs izdevās piesaistīt 32 miljonus ASV dolāru.

Marķieris ļauj lietotājiem piekļūt augstākās klases pakalpojumiem un funkcijām, kas tiek piedāvātas tā lietotnē. Lietotāji var arī saņemt atlīdzību, izmantojot kriptovalūtu lietotāju lojalitātes programmu. Platforma strādā pie pasaules lielākās decentralizētās bankas celtniecības. Un būtībā Maize piedāvā drošas seifa iespējas, kas vienmēr ir bezmaksas. Tāpēc ļaujot lietotājiem jebkurā laikā saņemt, uzglabāt un nosūtīt kriptovalūtas jebkurai citai personai visā pasaulē.

Neilgi platformas mērķis ir būt galvenais veids, kā lietotāji var droši uzglabāt un tirgot visus savus digitālos aktīvus, neiesaistot trešās puses vai nekādus centralizētus pakalpojumus..

3.     BitTorrent

Pagājušajā gadā ICO burbulis pārsprāga, un, palielinoties dažādu regulatoru spiedienam, daudzi projekti, kas bija piesaistījuši savus līdzekļus, izmantojot ICO, bija spiesti atdot naudu saviem investoriem. Daudzu krāpniecisku projektu esamība arī nepalīdzēja, un mēs redzējām, ka investori zaudē uzticību ar simboliskiem piedāvājumiem.

Tomēr pagājušā gada decembrī Binance paziņoja, ka viņi palīdzēs dažādiem projektiem piesaistīt līdzekļus, izmantojot to palaišanas palātu, tādējādi pievēršoties daudziem iespējamiem koncerna investoriem un atjaunojot uzticību.

BitTorrent kļuva par pirmo 2019. gada IEO, kas tika piedāvāts janvāra beigās. Projektam izdevās piesaistīt vairāk nekā 7,2 miljonus ASV dolāru. Žetonu pārdošana notika divās vienlaikus sesijās, no kurām viena bija saistīta ar pirkumiem BNB monētā, bet otra – TRX.

BNB sesija ilga 13 minūtes un 25 sekundes, un tajā tika pārdoti 23,76 miljardi BTT žetonu, savukārt Tron sesija ilga 14 minūtes un pārdeva 35,64 miljardus BTT žetonu.

4.     Fetch.AI

Fetch.AI bija otrais IEO gadā, kas tika piedāvāts Binance Launchpad. Žetonu pārdošana notika februārī, kad projektam divdesmit divu sekunžu laikā izdevās savākt vairāk nekā 6 miljonus ASV dolāru. Nauda tiks novirzīta ekosistēmas attīstības finansēšanai.

Fetch.AI ir datu tirdzniecības platforma un digitālās infrastruktūras nodrošinātājs, kas kā apmaiņas līdzekli izmanto FET marķieri. Platforma ļauj autonomiem digitālajiem ierakstiem veikt darījumus savā starpā bez cilvēka iejaukšanās. Tas padara platformu ātrāku nekā jebkura cilvēka vadīta sistēma un ir ideāli piemērota ātriem mikro maksājumiem un datu pārsūtīšanai.

Kopumā platforma apvieno mašīnmācīšanos, mākslīgo intelektu, daudzu aģentu sistēmas un blokķēdi, lai izveidotu ekonomisku internetu. Ja jums ir grūtības saprast, ko tas nozīmē, ir vide, kurā ekonomikas kustīgo daļu, piemēram, datu, pakalpojumu, aparatūras, cilvēku un infrastruktūras, digitālie pārstāvji var iegūt noderīgu darbu, efektīvi ieviešot un paredzot..

Iedomājieties šos aģentus kā digitālas vienības vai dzīves formas, kas var pieņemt lēmumus gan savā, gan ieinteresēto personu, piemēram, indivīdu, valdību, privātu uzņēmumu utt..

5.     Celer tīkls

Turpinot solījumu atbalstīt vismaz vienu labu projektu, izmantojot savu platformu, Celer tīkls (CELR) kļuva par trešo marķieri, kas martā tika piedāvāts Binance starta panelī. Visa pārdošana tika pabeigta mazāk nekā 17 minūtēs, un projekts veiksmīgi palielināja cieto vāciņu 4 miljonu ASV dolāru apmērā.

Pārdošana notika vienā sesijā un piesaistīja apmēram 3129 investorus. Ar jauno līdzekļu injekciju projekts vēlas izstrādāt ātru, pielāgojamu risinājumu, kas izmantos viedos līgumus, lai piedāvātu nulles maksu darījumus..

Celer Network ir jauna tehnoloģiju un ekonomikas arhitektūra, kuras mērķis ir panākt interneta mērogojamību esošajās un nākamajās blokķēdēs, izmantojot ārpusķēdes mērogošanas paņēmienus.

Līdz šim platforma piedāvā lietotājiem iespēju mērogot miljardiem bez uzticēšanās, drošas un privātas ārpus ķēdes TPS.

6. Matic tīkls

Matic tīkls ir 2. slāņa mērogošanas risinājums, kas sasniedz mērogojamību, izmantojot sānu ķēdes ārpus ķēdes aprēķināšanai, vienlaikus izmantojot Ethereum maģistrāles decentralizāciju un drošību. Projekts kaislīgi cenšas panākt galveno bloku ķēdes pieņemšanu un nepārtraukti pilda visus solījumus par savu misiju, lai mērogotu blokķēdes ekosistēmu. Vairāk nekā 40 Dappi jau būvē Matic.

Matics nesen sadarbojās ar kriptogrāfijas biržu WhiteBit, kas koncentrējas uz drošību, likviditāti un izpildes ātrumu, lai nodrošinātu MATIC turētājiem piekļuvi vislabākajai tirdzniecības pieredzei platformā.

Saņemot Seed Round ieguldījumu no Coinbase Ventures, Matic 2019. gada aprīlī rīkoja savu simbolisko pārdošanu, izmantojot Binance Launchpad. IEO laikā Binance rīkoja loteriju, kurā laimīgie uzvarētāji ieguva iespēju iegādāties piešķirto personīgo daļu no piedāvātajiem 1,9 miljardiem MATIC žetonu, izmantojot BNB. IEO bija milzīgs panākums, sasniedzot 5 miljonu ASV dolāru lielo robežu 24 stundu laikā. Līdz šai dienai Matic IEO joprojām ir visveiksmīgākais IEO vēsturē simbolisko sniegumu ziņā – ne tikai tie, kas tiek turēti caur Binance Launchpad, bet arī visa nozare.

7. Harmonija

Saskaņa ir ātra un droša bloku ķēde, kas lepojas ar galvenajiem jauninājumiem valsts sadalīšanā un vienādranga tīklos. Platformai ir ļoti pielāgojama BTF vienprātība, izmantojot BLS daudzparakstu. Tam ir arī drošs izplatīts nejaušības ģenerēšanas protokols, izmantojot pārbaudāmu aizkaves funkciju (VDF). Un adaptīvs uz PoS balstīts sadrupināšanas mehānisms, kas garantē tīkla drošību.

Platforma rīkoja savu IEO 2019. gada maijā, kur kopā tika pārdoti 1,58 miljardi ONE žetonu dalībniekiem, kuri pasākuma laikā izlozēja un pretendēja uz laimētajām loterijas biļetēm. Katrs marķieris bija USD 0,003175 vai 0,000092 BNB.

8. Elronds

Elrond ir augstas caurlaidspējas publiskā blokķēde, kas ir vērsta uz drošības efektivitātes mērogojamības un savietojamības piedāvāšanu, izmantojot divus galvenos elementus; jauns drošs pierādījums par likmes vienprātības mehānismu un adaptīvo valstu dalīšanu.

Dažas no platformas galvenajām iezīmēm ietver: konsenss divās saziņas kārtās ar modificētiem BLS vairākparakstiem, augsta noturība pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem iekšējo un šķembu mezglu pārveidošanas dēļ un viedie līgumi par valsts sadalītu arhitektūru ar līdzsvarotu lausku slodzi.

Elronds turējās tā IEO 2019. gada jūlijā, kur loterijas formātā tika pārdoti 5 000 000 000 ERD žetonu 10833 laimējušām biļetēm.

9. WINk

WINk ir spēļu platforma, kas lietotājiem ļauj spēlēt, socializēties un piedalīties vairākās bloku ķēdes ekosistēmās, kurās tiek izmantots WIN marķieris, platformas vietējais marķieris. WINk ir izdevies izveidot augstas kvalitātes decentralizētu spēļu pieredzi, izmantojot uzvedības izrakteņu ieguvi, novatorisku zīmes ekonomikas dizainu un citu stimulu mehānismu izmantošanu. Platforma arī ļauj izstrādātājiem izveidot dApps, kas veicina patiesu ieviešanu, kā arī piesaista lietotājus piedalīties un dot ieguldījumu kā aktīvām ieinteresētajām personām platformā.

Dažas no tās funkcijām ietver izstrādātāju rīkus un API, kas komandām ļauj nemanāmi integrēt savus projektus vai izveidot unikālas spēļu dApps no jauna, Fiat onramps stablecoins un vēl vairāk Defi integrācijas un nozares vadošo sociālo funkciju tiešraides darbības un pasākumus.

Platforma apgalvo, ka lietotāju un apjoma ziņā tā ir pirmā dApp. Tā notika tā IEO 2019. gada jūlija beigās, kur loterijas ceļā tika pārdoti 49 950 000 000 WIN žetoni līdz 200 000 laimējušām biļetēm.

10. Perlina

Perlina ir bez vadītāja līdera apliecinājums par viedo līgumu platformu, kurā netiek izmantotas komitejas vai delegācijas, tādējādi nodrošinot Bitcoin drošības īpašības un ātrumu, ko var salīdzināt ar privāto ķēžu īpašībām. Platforma sasniedz caurlaidi 31000+ TPS. Tā apgalvo, ka pastāvīgi ir 0 līdz 4 sekundes līdz galīgumam, un to visu nodrošina Wavelet-a-DAG balstīts varbūtības vienprātības mehānisms.

Dažas tās funkcijas ietver minimālu aparatūras mezglus; tā ir efektīva un pielāgojama, un tajā var iesaistīties iesaistīta globāla izstrādātāju kopiena.

Platforma turējās tā IEO 2019. gada augustā, kur ar loterijas starpniecību tika pārdoti 86 530 500 PERL žetoni 13 400 laimējušām biļetēm.

11. GRUPA

Grupa Protokols ir drošs un pielāgojams decentralizēts orākuls, kas publiskajās blokķēdēs kalpo kā 2. slāņa protokols. Tas ļauj dApps piesaistīt esošos datus internetā bez uzticamiem starpniekiem, kas savieno lietošanas gadījumus starp Web 2.0 un 3.0. Bandas unikālais daudzzīmju modelis un spēles mehānisms nodrošina, ka dati nav manipulējami.

Dažas tās funkcijas ietver; padarot datus viegli pieejamus, lai tos varētu vaicāt ķēdē, izmantojot deleģētus apliecinājumus par līdzdalību, lai nodrošinātu datu integritāti, kas sniedz daudz priekšrocību, tas ir lētāk nekā lielākā daļa decentralizēto alternatīvu ar vairāk nekā 50%, un tas nodrošina decentralizētu ekonomisko stimulu.

Platforma turējās tā IEO 2019. gada septembrī, kur ar loterijas starpniecību tika pārdoti 12 368 200 BAND žetoni līdz 19 500 uzvarējušām biļetēm.

12. KAVA

Kava ir pārrobežu ķēdes DeFi platforma, kas piedāvā ķīlas aizdevumus un stabecoins tādu galveno kriptogrāfisko aktīvu lietotājiem kā BTC, BNB, XRP un daudziem citiem. Platformu atbalsta vairāk nekā 100 uzņēmumi visā pasaulē, tostarp ievērojami kriptovalūtu fondi un lieli projekti, piemēram, Cosmos un Ripple. Kava ir divi žetoni; KAVA, pārvaldības un izvietošanas žetons, kas atbildīgs par tīkla drošību un balsošanu par izšķirošajiem parametriem, un USDX – algoritmiski uzturēts stablekoīns, kas nodrošināts ar kriptogrāfijas aktīvu nodrošinājumu.

Dažas tās funkcijas ietver; vairāku nodrošinājumu parāda pozīcijas, nav darījumu partnera kreditēšanas un algoritmiski uzturēta stabilā monēta.

KAVA notika tā IEO 2019. gada oktobrī, kur loterijas ceļā tika pārdoti 6 521 739 KAVA žetoni 15 000 laimējušām biļetēm.

13. TROY

TROY ir galvenais brokeris, kas specializējies kriptovalūtu tirdzniecībā un aktīvu pārvaldībā. Platforma lietotājiem nodrošina apkopotu tirdzniecību, izmantojot pilnīgu piekļuvi kriptogrāfijas biržu grupas kopējai likviditātei.

Platforma atbalsta arī klientu lēmumus, izmantojot datu analīzi, piedāvājot informāciju par blokķēdes datiem, tirgus datiem, sociālajiem datiem, tirdzniecības datiem un plašsaziņas līdzekļu datiem, kurus optimizē AI un kvantitatīvie modeļi. TROY piedāvā lietotājiem arī pilnu līdzekļu pārvaldības risinājumus, jo to nodrošina kopīgas atrašanās vietas un zemas aiztures piekļuves pakalpojums, lai uzlabotu augstas frekvences tirdzniecības algoritmu veiktspēju.

Platforma rīkoja savu IEO 2019. gada decembrī, kur ar loterijas starpniecību tika pārdoti 800 000 000 TROY žetonu līdz 20 000 laimējušām biļetēm.

Vairāk nekā divus gadus UseTheBitcoin ir veicis pētījumu, atspoguļojis jaunumus un palīdzējis lasītājiem atrast labākos blokķēdes projektus. Viena lieta, pie kuras mēs turpinām atgriezties, ir Binance.

Binance ir noteikusi sevi kā labāko tirdzniecības platformu iesācējiem un pieredzējušiem tirgotājiem un dod jums simtiem monētu, kurās ieguldīt. Sāciet tirdzniecību jau šodien Binance!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me