Ripple (XRP) kainos prognozavimas

(Atnaujinta 2021 m. Vasario 13 d.) Šie metai „XRP“, kaip BITBOX, pirmaujančiai Azijoje įsikūrusiai šifravimo biržai, prasidėjo nedaug, paskelbė kad jie ketina pašalinti tarpvalstybinio mokėjimo žetoną. Platforma nepateikė konkrečios priežasties, kodėl jie imasi šio veiksmo. Dalis priežasčių, dėl kurių jie nurodė, kodėl jie gali pašalinti monetą, buvo našumas, patikimumas ir likvidumas.

Nenuostabu, turint omenyje, kad šis žingsnis įvyko praėjus kelioms valandoms po to, kai XRP pumpavo 12% po mėnesinių kraujavimo per 2019 metus. XRP metus baigė -50%.

Tačiau, pašalinus iš sąrašų ir nepakankamai efektyviai, „Ripple“ vis dar yra trečia pagal dydį kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą ir turėtų padidinti naudojimąsi 2020 m. tarpvalstybiniai mokėjimai Pietryčių Azijoje, Afrikoje ir Lotynų Amerikoje.

Be to, atlikus tyrimus, kurie rodo, kad investuotojai praranda tikėjimą XRP, kuris kurį laiką laikėsi maždaug 0,20 USD, akivaizdžiai neigiama nuotaika kartais būna prieš didelius tendencijų pokyčius. Investuotojų pasitikėjimo XRP sumažėjimas greičiausiai paskatins mitingą.

Bent jau taip mano vienas populiarus kriptografijos analitikas, vardu P.Andersonas. per a tviteris, jis neseniai paaiškino, kad nors XRP kainų veiksmai atrodo gana meškiški, kaip ir daugelis altcoinų, XRP galės sudaryti ilgalaikius dugnus, kai investuotojai „įmes rankšluostį“.

XRP kainų prognozavimas

Šiame kūrinyje mes apžvelgsime keletą priežasčių, kodėl, mūsų manymu, XRP yra numatytas geresnėms dienoms 2020 m.

Šiandien nusipirkite „XRP on Binance“!

1. Didesnis bankų įstaigų įvaikinimas 

„Ripple“ pateikia „blockchain“ sprendimą, kuris bando išspręsti problemas, kurios per dešimtmečius trukdė finansų pramonei: lėtas operacijų apdorojimo greitis, didelės operacijų išlaidos ir nepatikimumas. „Ripple“ taip pat siekia, kad tarpvalstybiniai mokėjimai būtų žymiai efektyvesni šiems stambiems mokėjimo paslaugų teikėjams.

Ankstyva sėkmė parodant šiuos sprendimus yra tai, kodėl pagrindinės finansų įstaigos greitai bendradarbiavo su „Ripple“ platforma.

Iki šiol daugiau nei 100 finansų įstaigų, pradedančių nuo mokėjimo paslaugų teikėjų iki bankų, bendradarbiauja su „Ripple“ ir šiuo metu naudojasi daugybe platformos siūlomų „blockchain“ sprendimų. Šių metų pradžioje „Ripple“ bendradarbiauja su „BankDhofar“ – pirmuoju Omano banku, užmezgusiu tokią partnerystę. Dr. Tariqas Taha, banko informacinis vadovas pranešime spaudai, greitai nurodė, kodėl šis žingsnis buvo toks reikšmingas bankui.

„Tai suteiksime greitą, be trinties ir saugų tarpvalstybinį pinigų pervedimą per kelias sekundes, užtikrindami visišką mokėjimo matomumą.

„Ripple“ taip pat pareiškė, kad bus paskelbtas pranešimas, kuriame ji bendradarbiaus su „daugeliu bankų“ Vokietijoje.

2. Tolesnė partnerystė – svarbiausios naujienos


„Ripple“ save pozicionuoja kaip pageidaujamą paskirstytos knygos technologiją tarpvalstybinėms finansinėms operacijoms.

Šiuo požiūriu „Ripple“ pastebėjo pagrindinius finansų įmonių įsisavinimus. Deja, XRP kaina nepakito proporcingai šioms partnerystėms.

Kai kurie komentatoriai teigė, kad kai kurios iš šių firmų nenaudoja „Ripple“ gimtosios monetos „XRP“.

Šiandien nusipirkite „XRP on Binance“!

Nors tai iš dalies teisinga, toliau apžvelgsime tris priežastis, kodėl XRP kaina netrukus pasieks aukščiausią tašką.

„Flutterwave“ partnerystė

„Flutterwave“ yra į Afriką orientuota įmonė, siekianti įveikti atotrūkį tarp Afrikos ir pasaulio ekonomikos.

Savo partnerystė su „Ripple“ leidžia „Flutterware“ panaudoti „Ripple“ blokų grandinės galią kuriant mokėjimo infrastruktūrą, kuri tarnaus jų misijai.

Ši partnerystė pirmą kartą atvėrė Afriką „Ripple“ platformai, kuri buvo de facto blokų grandinė mokėjimams apdoroti kitose pasaulio vietose.

Norint išnaudoti visas platformos galimybes, „Flutterware“ turėjo atlikti naujas konfigūracijas, įskaitant „xCurrent“ diegimą. Šis ryšys leidžia visoms „RippleNet“ platformoms realiuoju laiku siųsti ir gauti mokėjimus.

„Ripple“ „xCurrent“ bus sąsaja su „InterLedger“ protokolu, kurį sukūrė „Fluttterware“, kad tilptų viena valiuta.

Kai ši partnerystė gilėja, greičiausiai natūraliai atsiras XRP naudojimo atvejis, ir tai teigiamai paveiks jos kainą.

„Moneynetint“ integravimas

Tai dar viena reikšminga integracija, dėl kurios ateinančiais mėnesiais XRP kaina kils.

„Moneynetint“ yra elektroninių pinigų įmonė, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. Firma specializuojasi pinigų siuntime užsienyje verslo klientams. Tai reiškia, kad siunčiama pinigų suma yra palyginti didžiulė.

Yishay Trif, „Moneynetint“ generalinis direktorius a pareiškime sakoma:

„Kai supratome, kokia profesionali buvo„ Ripple “komanda, ir palaiko procesą, nusprendėme juos pasirinkti. Tikimės, kad kartu sugebėsime reikšmingai tobulėti ir supaprastinti procesus tarpvalstybinių pinigų pervedimų srityje. Finansų įstaigų sąveikos ir patvirtinimo procesai, kurie anksčiau truko mėnesius ar net metus, dabar žymiai sutrumpėja iki kelių dienų ar kelių savaičių. “

Šis teigiamas įvykis rodo, kad „Ripple“ greičiausiai pakils, nes tai yra jų bendradarbiavimo pradžia.

Šiandien nusipirkite „XRP on Binance“!

Kreditinių kortelių naudojimas norint įsigyti XRP „Binance“

Tai bene antra pagal svarbą „Ripple“ 2019 m. Naujiena. Milžinas „Binance“ suteikė vartotojams galimybę įsigyti kriptovaliutą naudojant „Binance“ mokėjimus kreditinėmis kortelėmis & „Simplex“ partnerystė.

Tai viską palengvino. Jei iki šiol vienintelis būdas įsigyti XRP buvo pirmiausia įsigyti BTC / ETH, kaip minėta mūsų vadove „Kaip nusipirkti XRP iš„ Binance ““, dabar tai galite padaryti tik keliais paspaudimais. Dabar jums tereikia įvesti savo „Binance“ sąskaitą, įsitikinti, kad patvirtinote 2 lygį, ir spustelėti „Lėšos“ -> „Pirkti su kreditine kortele“.

Lengva, tiesa? Ir mokesčiai taip pat yra gana maži – 3,5% arba 10 USD – priklausomai nuo to, kuris yra didesnis. „Visa“ ir „Mastercard“ kortelės priimamos, o XRP pasiekia jūsų sąskaitą nuo 10 iki 30 minučių.

Be to, yra ir kitų reikšmingų partnerysčių, kurios gali paveikti „Ripple“ kainą artimiausiais mėnesiais.

Pavyzdžiui, Gateso ir Melindos fondas partnerystė tai padėjo su „Mojaloop“ projektu susieti žmones be bankų su finansiniais sprendimais. Projektas naudoja „Ripple“ sąveikos protokolo galią.

Be to, „Ripple“ generalinis direktorius pareiškė kad „dešimtys“ finansų įstaigų 2019 m. naudos XRP žetoną. Taigi galima manyti, kad „Ripple“ (XRP) kaina netrukus sulauks didžiulės naudos.

„Ripple“ dabar yra „Coinbase Pro“

Nuo 2019 m. Vasario 25 d. „XRP“ prekyba vyksta „Coinbase Pro“ su XRP / USD, XRP / EUR ir XRP / BTC poromis. Deja, tik vartotojai iš JAV (ne Niujorko gyventojai), JK, Europos Sąjungos valstybių narių, Kanados, Singapūro ir Australijos galėjo prekiauti XRP „Coinbase Pro“. paskelbimas taip pat pamini, kad vėliau bus pridėta daugiau šalių.

Tai ilgai laukė „Ripple“ entuziastai ir šis žingsnis per valandą padidino XRP kainą beveik 3 centais.

3. Dabar tai greičiausia operacijų apdorojimo platforma

„Visa“ anksčiau buvo greičiausia kompanija, kalbant apie pasaulinius finansus operacijų greitis iki šiol. Nemažai sistemos „Ripple“ sistemos atnaujinimų platforma aplenkė aukščiausią poziciją.

Prieš sistemos atnaujinimą „Ripple“ galėjo apdoroti tik 1500 operacijų, tačiau dabar gali apdoroti iki 50 000 operacijų per sekundę. Tai yra daugiau nei dvigubai daugiau, nei „Visa“ gali apdoroti tik 24 000. Tai daro „Ripple“ greičiausią operacijų apdorojimo platformą pasaulyje.

Dabar korporacijos gali užsiprenumeruoti „Ripple“ siūlomą „xRapid“ paketą ir atlikti greitesnius bei saugesnius sandorius. Paketas taip pat padės sumažinti valiutos keitimo ir visuotinio atsiskaitymo išlaidas, nes XRP ir „fiat“ valiuta tinka kaip pirštinė ir ranka.

Tai kasmet sutaupys įmonėms ir jų klientams milijonus dolerių.

Kalbant apie „xRapid“ sprendimą, „Ripple“ bando jį išplėsti, kad pasiektų didesnį skaičių įmonių, apdorojančių mokėjimus ir pervedimus naudojant „XRP“ skaitmeninį turtą. Yra keletas firmų, kurios analizuoja galimybę įdiegti šį sprendimą, siekiant pagerinti jų likvidumą. 

„Ripple“ generalinis direktorius Bradas Garlinghouse’as yra įsitikinęs, kad bankai naudos šį sprendimą iki šių metų pabaigos. 

Viena iš firmų, naudojančių „xRapid“, yra „Cuallix“. Meksikoje įsikūrusi bendrovė teikia kredito ir mokėjimo sprendimus teikdama kreditines paskolas, automobilio draudimą ir dar daugiau. Prisijungusi prie „RippleNet“ 2017 m., Įmonė nusprendė pradėti išbandyti „xRapid“ sprendimą dar prieš išleisdama į rinką 2018 m.. 

„Mercury FX“, pripažinta pinigų perlaidų įmonė, taip pat naudoja XRP mokėjimams į Meksiką ir iš jos siųsti. Šiuo metu bendrovė su „Philipines“ sukūrė mokėjimų kanalą, leidžiantį institucijoms ir suinteresuotiems klientams greitai ir lengvai siųsti mokėjimus. 

Tarp kitų firmų, naudojančių šias paslaugas, yra „SendFriend“, Pinigų gramas ir „Euro Exim“ bankas. Šios įmonės taip pat naudoja „xRapid“ produktą, kad galėtų tobulinti savo paslaugas. 

Džiaugiamės galėdami pranešti apie „Cambridge Global Payments“ @cambridge_fx naudoja $ XRP į #xGreitas bandomoji priemonė, suteikianti 13 000 pasaulinių klientų greitesnius, pigesnius ir skaidresnius tarpvalstybinius mokėjimus. https://t.co/dEoL1jVAdh

– Ripple (@Ripple) 2018 m. Kovo 1 d

Daugeliui kitų kompanijų, testuojančių XRP, įskaitant „Cambridge FX“, „WesternUnion“ ir kitas, skaitmeninė valiuta galėtų ir toliau plėstis. Davidas Schwartzas, „Ripple“ CTO, teigė, kad kuo didesnė XRP kaina, tuo didesnis mokėjimų „Ripple“ gali nukreipti. 

„Didesnė vertė beveik visada reiškia didesnį likvidumą ir prekybos apimtį. „XRP“ jau turi visas kitas savybes, kurių reikia norint būti geru tarpininku, tačiau iš pradžių ją ribos turimas likvidumas “, – rašė p. Schwartzas.. 

Didesnė kaina už #XRP padeciau @Ripple keliais būdais: pic.twitter.com/iSgRK6Mmn1

– Davidas Schwartzas (@JoelKatz) 2017 m. Rugsėjo 5 d

„XRapid“ sprendimas leidžia įmonėms įsigyti XRP naudojant vietinę valiutą iš likvidumo teikėjų (t. Y. Biržų) ir atlikti pavedimą naudojant XRP. Gavęs klientas galės parduoti lėšas vietos likvidumo teikėjams ir gauti vietinę valiutą, kurią galima pervesti į banko sąskaitą

Ekspertai „Ripple XRP“ kainos prognozė 2019 m & 2020 m

„Ripple“ yra du dalykai: kriptovaliuta (XRP) ir atvira mokėjimų sistema bankams. Kriptovaliuta yra stiprus likvidumo sprendimas realiu laiku atliekant pigius pervedimus per „fiat“ ir „crypto“ rinkas, taip pat tvirtas investavimo variantas..

Pasak „Messari Ryan“, „Ripple Company“ generalinio direktoriaus Messari Ryano Selkio, nes laisvai stovinti programinė įranga yra „tikrai gera“, o jų informacija yra gana skaidri. Be to, daugiau bendrovių ir toliau naudojasi protokolu, kad pervestų pinigus į skirtingas pasaulio vietas. Tai yra pagrindinis veiksnys, kuris padidins monetos kainą.

Be to, „Ripple“ generalinis direktorius Bradas Garlinghouse neseniai pareiškė, kad auganti monetos vertė yra pateisinama. Šį augimą jis siejo su įmonės augimu, taip pat su užsienio valiutų rinkų, kurias moneta ketina spręsti, dydžiu.

Pasak „Ripple“ vyriausiojo kriptografo Deivido Schwartzo, šiandienos mokėjimai sistemos yra ten, kur el. paštas buvo aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Kiekvienas paslaugų teikėjas sukūrė savo sistemas savo klientams ir, jei klientai pasirinko naudoti kitą, jie negalėjo lengvai bendrauti. Čia atsiranda „Ripple“; platforma leis užmegzti ryšį tarp skirtingų mokėjimo sistemų. Po to bus padidintas priėmimas, kuris pakels monetos kainą.

„Ripple Coin News“, 2-asis didžiausias žiniatinklio naujienų tinklas „Ripple“ pagal srautą teigia, kad padidėjus naujoms partnerystėms, technologijoms ir geram pasirodymui monetos kaina šiemet sieks 7 USD.

Be to, „Ripple“ generalinis direktorius Bradas Garlinghouse, išreiškė optimizmą kai jis pareiškė, kad daug daugiau mokėjimo bendrovių, finansų įstaigų ir bankų prisijungs prie „Ripple“ ekosistemos, taip padidindami XRP vertę.

Peteris Brandtas yra vienas iš žmonių, kuriuos turėtumėte sekti. Jis yra diagramų meistras & prekyba. Paklausus vartotojo apie įžvalgas apie „Ripple“, jis atsakė gražiu grafiku.

neabejotinai susivynioti pic.twitter.com/ixY4b6ysqx

– Peteris Brandtas (@ PeterLBrandt) 2019 m. Sausio 21 d

„InvestingHaven“ – gerai žinomas tinklalapis investuotojams ir entuziastams – atliko ilgą „Ripple“ kainos analizę. Remiantis jų analize, jie mato galimą „Ripple“ XRP kainą 20 USD 2019 m. Pabaigoje Ripple price numatymas iš 20 USD 2019 m. pabaigoje yra gana optimistiškas, remiantis tuo, kad dabar jis yra tik 0,29 USD.

Net birželį jie vis dar yra „Ripple“ ir teigia, kad jų kainų prognozė gali išsipildyti 2019 ar 2020 m. – viskas priklausys nuo kriptografinės rinkos & kaip jis vystysis.

Phillip Nuun, „Wealth Chain Capital“ generalinis direktorius & „Blackmore Group“ nepaminėjo savo nuomonės apie pulsacijos kainą ir neprognozavo banguojančios kainos – tačiau jis tvirtina, kad „Ripple“ bus tarp svarbiausių kriptovaliutų. Norėdami parodyti, koks entuziastas yra „Ripple“ – jis palygino juos su „Microsoft“.

Niekada nebuvau jos šalininkas #purple $ xrp

Bet berniukas jie daro rimtus žingsnius. Tai, kad turiu problemų su jų auka, kol kas yra atidedamas, nes jie tampa tokie svarbūs skrendant # kriptografija #blokaschainas vėliava

Jie bus „Microsoft“ # kriptografija

– Phillipas (@PhillipNunnUK) 2018 m. Spalio 2 d

„LongForecast“ – svetainė, pasivadinusi „Ekonomikos prognozių agentūra“, per daug netiki „Ripple“ XRP. Jų „Ripple“ kainos prognozė 2019 m & 2020 m. Ir dabar gerokai viršija vidurkį. Jie tiki, kad „ripple“ kaina bus nuo 0,1 iki 0,2 USD iki 2021 metų liepos, kur ji pradės dar vieną „Ripple“ bulių rinką. Tik 2023 m. Kovo mėn. Jie mato 0,49 USD kainą už „Ripple“.

Kita vertus, „OracleTimes“ turėjo tą pačią viziją, kaip ir mes – 5 USD iki 2019 m. Pabaigos. Ir kol kas naujienos, atrodo, yra „Ripple“ naudingos, nors kaina ir nėra. Nuo 2019 m. Pradžios bangavimas sumažėjo 10%. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad dabar beveik kiekvienas gali įsigyti „Ripple“ naudodamas „Binance“ kreditinę kortelę arba iš „Coinbase Pro“ – daugiau žmonių galės ją nusipirkti, todėl bus didesnis įsisavinimas. Mes patikriname „Bitcoin“ kainą nuo pat jos paleidimo iki šios dienos, matome, kad priėmimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių.

„Ripple“ (XRP) kainos numatymas – Techninė analizė „TradingView“, Atnaujinta 2021 m. Vasario 13 d

XRPUSD trumpas pateikė „BullmarketFX“ ant TradingView.com

Šiam analitikui įmanoma gauti gerą trumpalaikio investavimo galimybę. Jis mano, kad kiekvieną dieną buvo W formacija, kuri iškirptėje galėjo baigtis beveik 0,475 vienai monetai. Be to, buvo didelis atsparumo lygis maždaug 0,61 USDT, o XRP gali kilti sunkumų ilgą laiką viršyti šį lygį. 

Verta paminėti, kad analitikas laukia, kol šiuose lygiuose žemesnė laiko juosta pateks į trumpą poziciją. Nepaisant to, tai nėra mūsų pusės patarimas investuoti. Mes laukiame artimiausio XRP kito žingsnio.

XRP / USDT – grįžimas į žaidimą – ILGAS pateikė OrianaGH ant TradingView.com

Analitikas rodo, kad virtuali valiuta galėjo būti apatinė, kai ji pasiekė 0,244 USDT už monetą. Dabar matome, kad XRP juda aukščiau ir tai gali patikrinti 0,30 USDT atsparumo lygį. 

Be to, analitikas teigia, kad jis laukia, kol bus atliktas ilgas įrašas, kurio kaina yra 0,29 USDT už XRP. Jis taip pat pareiškė, kad XRP nutraukė pagrindinę meškų tendencijų liniją. 

Jei jis viršys 0,30 USDT, ateityje jis gali pasiekti daug aukštesnį lygį. Tačiau labai svarbu laikytis šio skaitmeninio turto pagrindų po emisijos, kurią ji patyrė JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC)..

XRPUSDT ilgas pateikė Prekybininkas_OMS ant TradingView.com

Kalbant apie XRP, matome, kad analitikas parodo, kad virtualia valiuta būtų galima prekiauti tarp dviejų pasipriešinimo lygių. Šie lygiai apima 0,23845 USDT ir 0,27011. Tai labai svarbu norint išlaikyti XRP kainą per trumpą laiką. 

Nors XRP gali nukristi iki maždaug 0.23845 USDT už monetą, jis gali pradėti judėti aukščiau link 0.43759 USDT. Tai reikštų, kad artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais kaina padidės 83%. Nepaisant to, analitikas perspėja prekybininkus, kad tai yra asmeninis rinkos sprendimas, pagrįstas paskelbta informacija ir istoriniais „TradingView“ duomenimis. Taigi tai tikrai gali pasikeisti per ateinančias savaites.

XRPUSDT 2020 m. Sausio 1 d. (Atsargiai trumpai) pateikė dee718 ant TradingView.com

„XRP“ praėjusią savaitę paveikė labai blogos naujienos. JAV vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) padavė „Ripple“ ir du bendrovės vadovus į teismą. Jis mano, kad tai buvo naudinga daugeliui investuotojų ir žmonių išsikratyti skaitmeninio turto. 

Be to, jis mano, kad padėtis išlieka atvira ir kad artimiausioje ateityje virtuali valiuta gali atsigauti iki maždaug 0,38 USD. Tačiau tai gali būti kažkaip komplikuota, kai praėjusią savaitę trumpam laikui nukrito žemiau 0,18 USD. Pastarosiomis dienomis apimtys taip pat buvo labai didelės, nes pardavėjai ir pirkėjai keičiasi XRP.

XRPUSDT kuria bullish vėliavą &# x1f990; pateikė 0618 ant TradingView.com

Šiuo metu „XRPUSDT“ yra sukurta „bullish“ vėliava 4 valandų grafike. Pasak analitiko, tai gali būti labai populiarus XRP judėjimas, kuris gali padėti skaitmeninei valiutai pereiti iki 0,70 USD už monetą. 

Analitikas mano, kad jei kaina išbandys 4 valandų palaikymą ir turės išsiveržimą, tai galėtų būti tinkamas momentas nustatyti nurodymą pakilti aukščiau. Šiuo metu XRP prekiaujama pasipriešinimo lygiu 0,59 USD už monetą ir ji bando sulaužyti šį lygį, kad tęstųsi aukščiau minėtų kainų lygio.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kas sukūrė „Ripple“?

„Ripple“ sukūrė JAV įsikūrusi „Ripple Labs Inc“. Idėją sumanė Jedas McCalebas ir iš pradžių pastatė padėdamas Arthuras Britto ir Davidas Schwartzas.

Kada buvo paleistas ripple?

„Ripple“ buvo išleista 2o12 m. Ir paleista 2013 m.

Yra bangavimas decentralizuotas?

„Ripple“ yra centralizuota, nors jos vadovai tvirtina, kad ji decentralizuota. Pasak „blockchain“ eksperto Matto McKibbino, „„ Ripple “yra centralizuota. Iš esmės tai yra būdas bankams ir didelėms finansinėms institucijoms prekiauti paskirstytoje knygoje “.

Ar Ripple įrodymas akcijų? 

„Ripple“ naudoja ne akcijų įrodymą ar darbo sutarimo įrodymą, o sutarimo protokolą, kuris padeda patvirtinti sąskaitos likučius ir operacijas sistemoje.

Ar „Ripple“ yra gera investicija?

Investuotojams, kurie ieško puikių investicijų iki 1 USD, „XRP“ yra puiki galimybė. Ši valiuta nėra įprasta skaitmeninė valiuta, nes „Ripple“ stengiasi pakeisti pinigų pervedimo būdus.

Ar Ripple pakils? 

Didėja finansinių institucijų susidomėjimas, nes jos gali daugiausiai laimėti bendradarbiaudamos su „Ripple“. Didesnis dėmesys yra naudingas gimtosios valiutos XRP kainai, ir mes galime tikėtis, kad jos kainos padidės ilgainiui. 

Kur nusipirkti „Ripple“?

Prieš pirkdami XRP įsitikinkite, kad turite saugią vietą monetoms laikyti. Tai reiškia, kad reikia gauti puikią aparatinę piniginę, pvz., „Ledger Nano X“, „Edge“, „Trezor“ ir kt. Kitas žingsnis yra rasti XRP biržą, kurioje galite nusipirkti XRP su „fiat“, iškeisti BTC į XRP arba įsigyti per fondą.

„XRP“ galite nusipirkti naudodami kredito / debeto kortelę „eToro“, „Coinmama“, CEX.io, „Binance“ ir „Coinbase“. Pirkite „XRP“ naudodamiesi pavedimu eToro, CEX.io ir „Coinbase“.

Pirkite „XRP“ naudodamiesi SEPA pervedimu „Coinmama“ ir „CEX.io“.

„EToro“ sistemoje XRP galite įsigyti netiesiogiai per prekybos fondą. Taip pat galite nusipirkti BTC ir iškeisti į XRP tokiose platformose kaip „Binance“, „Kraken“ ir „Bitstamp“.

Ar Ripple miręs?

Skirtingai nuo daugelio monetų, kurios atsirado ir praėjo dėl to, kad nebuvo panaudotos tikrosios bylos, XRP yra čia, kad liktų. Sprendžiant iš bankų ir kitų finansinių institucijų susidomėjimo, mes netikime, kad „Ripple“ greitai niekur nedings. 

 Ar Ripple geriau nei Bitcoin? 

Ne, tačiau palyginti dvi platformas nėra teisinga, nes abi jos naudojamos skirtingiems tikslams. „Bitcoin“ buvo sukurtas mokėti už paslaugas ir prekes, tačiau „Ripple“ buvo sukurtas bankams ir mokėjimų tinklams, kurie būtų naudojami kaip valiutos keitimo, mokėjimo sistema ar pinigų pervedimo sistema.. 

 Ar Ripple nepavyks? 

Per trumpą laiką labai mažai tikėtina, kad „Ripple“ nepavyks.

 

Erikas yra kriptovaliutų rašytojas ir redaktorius. Jis rašė apie naujas technologijas daugiau nei septynerius metus ir sukaupė daugiau nei 2 milijonus puslapių peržiūrų. Jis taip pat vadovauja mokamam Moneta Agora bendruomenė. Šiuo metu jis kuria savo pirmąjį romaną, kuriame dalyvauja pradedant kriptovaliuta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map