Pirkite „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele – išsamus vadovas

Mes jau žinome, kad yra daugybė skirtingų būdų įsigyti Bitcoin. Bet … ar galime nusipirkti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele?

Vartotojai ieško įvairiausių būdų, kaip gauti prieigą prie „Bitcoin“. Vienas geriausių būdų tai padaryti yra iš anksto apmokėtos Bitcoin kortelės.

Šiame išsamiame vadove mes pasidalinsime su jumis, kaip įsigyti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele. Taip pat sužinosite, ar galite įsigyti bitkoinų su išankstinio mokėjimo vizų dovanų kortele, šio metodo privalumus ir trūkumus ir ar tai yra saugus būdas įsigyti BTC.

Kas yra išankstinio mokėjimo kortelės?

Iš anksto apmokėtos kortelės yra puikus būdas pirkti prekes ir paslaugas. Šį kartą skirtumas tas, kad mokėsite kortele, o ne grynaisiais. Iš anksto apmokėtos kortelės veikia panašiai kaip debeto kortelės ar kreditinės kortelės.

Galite nusipirkti iš anksto apmokėtą kortelę jau pakrautą arba galite nusipirkti tuščią kortelę ir įkelti lėšų. Šių išankstinio mokėjimo kortelių privalumai yra tai, kad norint jomis naudotis, nereikia turėti banko sąskaitos. Jie nėra susieti su jūsų finansiniais duomenimis. Taigi galite pradėti juos naudoti keliems daiktams įsigyti.

Žinoma, galite įsigyti bitkoinų su išankstinio mokėjimo vizų dovanų kortele ar bet kuria kita šiuo metu turima išankstinio mokėjimo kortele. Yra įvairių išankstinio mokėjimo kortelių. Kiekvienas iš jų dirbs skirtingai ir pasiūlys jums skirtingus sprendimus. Nepaisant to, jie vis tiek jums pasiūlys standartinius išankstinio mokėjimo kortelės sprendimus.

Vartotojai linkę gauti išankstinio mokėjimo korteles Kalėdoms, gimtadieniams ir ypatingoms progoms. Tačiau kai kurie žmonės, gavę šią ypatingą dovaną, nežino, ką su jais daryti. Vienas iš dalykų, kuriuos jie jums leis padaryti, yra įsigyti „Bitcoin“.

„ING Maestro“ išankstinio mokėjimo kortelė pilkame fone

Suprasti, kaip veikia išankstinio mokėjimo kortelė, yra pirmas žingsnis norint įsigyti „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele. Kitas dalykas, kurį turime žinoti, yra tai, kaip tai padaryti ir su kuriomis problemomis galime susidurti kelyje.

Kaip nusipirkti Bitcoin su išankstinio mokėjimo kortele?

„Bitcoin“ yra didžiausia kriptovaliuta pasaulyje. Pastaraisiais metais jo šlovė leido pritraukti daug vartotojų ir investuotojų. Atsižvelgdami į tai, dabar turime žinoti, kur jį nusipirkti. Iki šiol populiariausias būdas įsigyti „Bitcoin“ yra kriptovaliutos keitimas. Jie yra lengvai naudojami, patogūs naudoti ir vartotojams siūlo kitus sprendimus.

Nepaisant to, norint įnešti lėšų į šias platformas, reikia atlikti banko pavedimą arba naudoti debeto ar kredito kortelę. Čia galėsime nusipirkti „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta debeto kortele. Kai kurios biržos taip pat priima kreditines korteles. Tai bus labai naudinga vartotojams, norintiems įsigyti „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kreditine kortele.

Norėdami įsigyti bitkoino su išankstinio apmokėjimo debeto kortele, jums tereikės ieškoti mainų. Šios šifravimo platformos jums bus labai naudingos perkant ir parduodant skaitmeninį turtą. Tačiau turite įsitikinti, kad šifravimo birža siūlo palaikymą debetinėms ir kreditinėms kortelėms.

Pasirinkę valiutą, kurią norite naudoti, ateis momentas, kai įsigysite bitkoiną su išankstinio mokėjimo debeto kortele. Atsižvelkite į tai, kad kai kurios biržos priima ir debeto, ir kreditines korteles. Štai kodėl jūs taip pat galėsite įsigyti bitkoinų su kreditine kortele.

Platformoje turėsite atidaryti sąskaitą. Tai gali užtrukti kelias minutes. Nepamirškite visada patvirtinti savo el. Pašto paskyros ir tapatybės, kad galėtumėte pasiekti visas paslaugas ir sprendimus. Patvirtinimo procesas kartais gali užtrukti ilgiau, tačiau tikrai verta.

Pasirinktoje biržoje galėsite įsigyti bitkoinų su išankstinio mokėjimo vizų dovanų kortele arba įprasta kortele. Tai gali būti vienas iš paprasčiausių būdų patekti į šifravimo rinką. Daugelis vartotojų jau žino, kaip naudotis išankstinio mokėjimo kortele. Visas procesas jiems bus daug paprastesnis ir lengvesnis.

Kur nusipirkti Bitcoin su išankstinio mokėjimo kortele?

Kaip jau minėjome anksčiau, yra įvairių kriptovaliutų mainų, leidžiančių vartotojams pirkti bitkoinus su išankstinio mokėjimo kortele. Pagrindinis iššūkis, su kuriuo susidursite, yra juos surasti.

Visa patirtis priklausys nuo mainų, kurie jums labiausiai patinka. Be to, jei biržoje turite sąskaitą, nereikia atidaryti kitos. Tiesiog nepamirškite patvirtinti savo paskyros šiose platformose. Nepamirškite visada patikrinti, ar jūsų keityklos palaiko išankstinio mokėjimo korteles, kad įsigytų Bitcoin ar kitas kriptovaliutas.

Tai padarę, galėsite pasirinkti „Bitcoin“ ir nusipirkti su norima kortele. Atsižvelkite į tai, kad šiose platformose kartais taikomi mokesčiai už pervedimus, apdorotus kortelėmis. Kai kurios platformos nepriima mokėjimų kredito ir debeto kortelėmis. Štai kodėl taip pat turėtumėte patikrinti, ar jūsų valiutos keitykla priima šiuos mokėjimo metodus.

Patvirtinimo procesas bus labai paprastas. Šiuos duomenis galite patikrinti savo naudojamos platformos DUK skiltyje arba susisiekti su klientų palaikymo tarnyba, jei nerandate atsakymo.

Kitas būdas įsigyti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele yra ieškant P2P rinkų. Šios rinkos būtų labai naudingos, jei iš anksto apmokėtą kortelę pakeistumėte į „Bitcoin“. Nepaisant to, turėsite rasti klientą, kuris priimtų mokėjimus iš anksto apmokėtomis kortelėmis. Nors to rasti gali būti nesunku, jų kainos gali būti didesnės nei naudojant kitus mokėjimo metodus.

Jei pažįstate asmenį, kuris yra suinteresuotas parduoti „Bitcoin“, tuomet galite pateikti pasiūlymą naudodami savo išankstinio mokėjimo kortelę. Kaip ką tik minėjome, šiems vartotojams gali būti įmanoma parduoti šiuos BTC už aukščiausios kokybės kainą, jei mokate iš anksto apmokėta kortele. Tokiu atveju jums tereikia priimti sprendimą, ar priimtumėte kainą, ar ne.

„MasterCard“ kortelė stovi pilkame fone

Ar saugu pirkti Bitcoin su išankstinio mokėjimo kortele?

Pirkti bitkoinus su išankstinio mokėjimo kortele yra saugus dalykas. Jei nerimaujate dėl saugumo, galite būti tikri, kad tai saugus būdas gauti prieigą prie kriptovaliutų. Atsižvelgiant į tai, kad kortelė nebus susieta su jūsų banko sąskaita, turėsite pasidalinti mažiau informacijos su jūsų naudojamais mainais ar platformomis.

Be to, turėdami iš anksto apmokėtą kortelę, neatskleisite savo vardo ir pavardės. Jums nereikės dalytis savo asmenine informacija, nes naudojate tradicines debeto ir kredito korteles. Į tai turėtumėte atsižvelgti, kai tvarkote išankstinio mokėjimo kortele.

Nepaisant to, platforma, kurią naudojate perkant „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele, gali paprašyti jūsų patvirtinti asmens tapatybę. Tokiu atveju saugos klausimai būtų susiję su mainų platforma, o ne su išankstinio mokėjimo kortele. Iš anksto apmokėtos kortelės būna labai saugios ir galite būti tikri, kad jos veikia tinkamai.

Be abejo, saugumo požiūriu mokėjimus tvarkyti iš anksto apmokėtomis kortelėmis bus labai patogu. Nepaisant teigiamų aspektų, rinkoje yra daug sukčių. Todėl šias korteles visada turėtumėte naudoti labai atsargiai. Galite išsiųsti lėšų sukčiai ar netinkamam asmeniui. Tai atlikus, gali būti labai sunku susigrąžinti lėšas, kai bus apdorota operacija.

Pirkite „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele: privalumai ir trūkumai

Bitcoin pirkimo su išankstinio mokėjimo kortele privalumai

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad perkant bitkoiną iš anksto apmokėta kortele yra privalumų ir trūkumų. Šį metodą naudoja žmonės, kurie mėgsta padaryti jį paprastą, trumpą ir pasiekti gerų rezultatų. Naudodami šį mokėjimo metodą neturėtumėte kilti problemų.

Daugybė asmenų gauna išankstinio mokėjimo korteles. Tai reiškia, kad visame pasaulyje yra tūkstančiai, jei ne milijonai vartotojų. Kaip minėta anksčiau, išankstinio mokėjimo kortelių vartotojai kartais nežino, ką su jais daryti. Vienas iš dalykų, kuriuos jie gali padaryti, yra nusipirkti bitkoinų su išankstinio mokėjimo vizų dovanų kortele, jei tokią gauna.

Bitcoin su išankstinio mokėjimo kortele pinigineiRankinė kortelė, kurioje naudojamas „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortelės šablonu

Kitas teigiamas išankstinio mokėjimo kortelių aspektas yra susijęs su informacija, kurią vartotojai turi pateikti platformai. Atsižvelgiant į tai, kad jūsų vardas nėra atspausdintas, tai gali būti geras būdas išvengti asmeninės informacijos dalijimosi.

Šiais laikais duomenys yra labai svarbūs. Štai kodėl trečiosios šalys surenka kuo daugiau jo. Jei pirksite bitkoiną su iš anksto apmokėta kreditine kortele, galėsite apsaugoti savo tapatybę. Žinoma, gali būti daugybė kitų privalumų, susijusių su išankstinio mokėjimo kortelių naudojimu. Tačiau mes ką tik išvardijome keletą jų.

Išankstinio mokėjimo kortelės trūkumai

Pereinant prie trūkumų galime paminėti, kad yra tik kelios debeto ir kreditines korteles palaikančios platformos. Kai kurie kiti net nesusitvarko su dovanų kortelėmis, o tai apsunkina visą procesą. Tai yra pagrindinis dovanų kortelių iššūkis. Sunku rasti biržą, kuri priimtų dovanų korteles.

Tarkime, kad radote mainus, leidžiančius įsigyti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele. Tačiau suprantate, kad turite patvirtinti savo sąskaitą. Platforma pareikalaus, kad atsiųstumėte asmens tapatybės dokumentą. Jei taip nutiks, anonimiškumo nauda bus nedelsiant ištrinta.

Negalite naudotis privalumais, jei neprivalote pateikti savo asmeninės informacijos, jei jie paprašys atsiųsti asmens tapatybės dokumentą. Taigi mainų darbo būdas pranašumą tiesiog paverstų trūkumu.

Asmeninis kompiuteris šalia baltos kortelės, dvidešimt dolerių ir piniginė.

Taip pat gali būti sunku pirkti Bitcoin ar kriptovaliutas su išankstinio mokėjimo kortelėmis. Net jei kai kurios platformos vartotojams siūlo galimybę įsigyti „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele, jos gali neleisti įsigyti didelių šifravimo kiekių. Tai gali būti problema, jei esate didelis investuotojas arba norite didesnio rinkos poveikio.

Kai kuriose kriptografinėse platformose bus prieinamos ne visos kriptovaliutos. Pavyzdžiui, jie gali leisti jums įsigyti „Bitcoin“, „Litecoin“ (LTC) ar Ethereum (ETH), bet ne mažesnių monetų. Tai gali būti trūkumas tiems vartotojams, kurie nori turėti prieigą prie mažesnių žetonų ir skaitmeninio turto.

Argumentai “už” Bitcoin pirkimą su iš anksto apmokėta kortele

 • Labai paprasta naudoti
 • Daugelis asmenų gauna išankstinio mokėjimo korteles ir nežino, ką su jomis daryti
 • Mažiau informacijos teikiama trečiosioms šalims
 • Jie yra nešiojami kaip kredito ar debeto kortelės
 • Kai kurie iš jų neturi galiojimo pabaigos datos
 • Jie yra labai saugus būdas įsigyti Bitcoin
 • Tai yra labai paprastas mokėjimo būdas įsigyti Bitcoin

„Bitcion“ pirkimo su išankstinio mokėjimo kortele trūkumai

 • Gali būti sunku atidaryti sąskaitą biržose, kuriose priimamos debeto, kreditinės ir dovanų kortelės
 • Mainai gali pareikalauti pateikti asmens tapatybės dokumentą, panaikindami anonimiškumo pranašumus
 • Kai kurios platformos nesiūlo didelių kriptovaliutų pirkimo su dovanų kortelėmis
 • Pirkti „Bitcoin“ su iš anksto apmokėta kortele gali būti brangiau nei naudojant kitus mokėjimo metodus

Žinoma, yra daugybė kitų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai naudojate iš anksto apmokėtas korteles. Tai buvo tik pagrindinių jų naudojimo Bitcoin ir kitoms virtualioms valiutoms privalumų ir trūkumų santrauka.

Paskutiniai žodžiai apie Bitcoin pirkimą iš anksto apmokėta kortele

„Bitcoin“ pirkimas iš anksto apmokėta kortele gali būti puikus būdas patekti į kriptovaliutų rinką. Žinoma, yra daugybė kitų būdų, kaip patekti į Bitcoin. Tačiau nusprendėme pasidalinti šiuo su jumis, kad galėtumėte pasinaudoti alternatyviu metodu gauti virtualių valiutų.

Iš anksto apmokėtos kortelės turi daug privalumų, kuriuos galite patikrinti aukščiau pateiktame sąraše. Tačiau jie taip pat turi tam tikrų trūkumų. Jei turite dovanų kortelių ir nežinote, ką daryti, tada jų naudojimas norint įsigyti „Bitcoin“ gali būti geras pasirinkimas.

Vis dėlto sudėtinga rasti platformą, kuri priimtų mokėjimus iš anksto apmokėtomis kortelėmis. Atminkite, kad kitiems vartotojams ir investuotojams taip pat galite įsigyti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele.

Be abejo, iš anksto apmokėtų kortelių naudojimas norint įsigyti „Bitcoin“ bus labai patogus ir naudingas pasirinkimas daugeliui vartotojų. Jums tereikia atlikti pirmą žingsnį ir nusipirkti „Bitcoin“ su išankstinio mokėjimo kortele.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me