Kaip IBM investuoja į „Blockchain“

Kaip svarbu ir kokia yra „blockchain“ technologija?

Tai tebevykstančios diskusijos, kurios netrukus bus įnirtingos; kartu su tuo, kad „blockchain“ atnaujino kai kuriuos veteranų technologijų gigantus, tokius kaip „Microsoft“, „Oracle“, SAP ir IBM.

„Microsoft“, „Oracle“ ir jos konkurentas SAP paskelbė atskirus pranešimus 2017 m., Atitinkamai lapkričio, spalio ir rugsėjo mėn.

Tačiau visa tai, ko gero, vienas senas didelių technologijų mūšio laivas, kuris perims karūną tarp tų, kurie dabar pereina prie naujos technologijos, yra IBM.

„IBM Prospect“

2017 m. Užėmė aukščiausią vietą tarp „blockchain“ technologijos tiekėjų, „IBM“ vienas pirmųjų pripažino galimybes, kurias suteikia „blockchain“ platinamos knygos, ir padarė savo indėlį į „HyperLedger“ – „Linux Foundation“ atviro kodo pastangas..

Jie taip pat paskatino pradedančiąsias įmones nemokamai išbandyti „blockchain“ savo debesyje, ir šios pastangos pagaliau duoda vaisių.

„Blockchain“ paklausa nuolat auga ir IBM mano, kad tai bus vienas didžiausių vartotojų daugiau nei 60 duomenų centrų, kuriuos ji išsinuomojo kitiems prekės ženklams visame pasaulyje 2018 m..

Niujorke įsikūrusio LIU Post ekonomikos profesoriaus ir katedros pirmininko Panoso Mourdoukouto teigimu, jis tiki IBM yra „geresnis statymas nei„ Bitcoin “„ Blockchain “ kadangi pažadas pakeisti pasaulį yra stipresnis.

Profesorius Mourdoukoutas teigia, kad tai daro „geresnę ilgalaikę investiciją“, palyginti su skaitmeninės valiutos naudojimu.

Tiesą sakant, IBM siūlo blokinę finansinių paslaugų grandinę, kuri, jo manymu, padidins pasitikėjimą visais, siekdama pasitikėti universalia finansų pasaulio valiuta..

Tai darydamas, IBM ketina suteikti naują paprastumą, skaidrumą ir efektyvumą visoms finansinėms operacijoms, tuo pačiu panaikindamas senus procesus ir dokumentus naujoviškomis naujovėmis, bendradarbiavimu ir sparta.

Tai jau vyksta bet kuriuo atveju, nes finansų įstaigos pirmauja su IBM blokų grandine sektoriui, nes jos kartu kuria naujus sprendimus, pašalina ilgalaikę trintį ir teikia apčiuopiamų verslo rezultatų.

Didysis IBM akcijų paketas

Kažkada šių metų gegužę IBM paskelbė apie 5,5 mln. USD investiciją, kad šalia kitų tokių centrų JAV, Anglijoje, Vokietijoje, Kanadoje ir San Paule (Brazilija) būtų pastatytas „blockchain“ sprendimų centras San Paule (Brazilija). Japonija.

Be to, IBM šiuo metu dirba su daugiau nei 400 „blockchain“ projektų visame pasaulyje, viršydama savo lyderystę universaliame kvantiniame skaičiavime.

2017 m. Technologijų milžinė kartu su savo pirmaisiais klientais, įskaitant „Daimler AG“, „JPMorgan Chase“ ir „Samsung“, pradėjo diegti „IBM Q“, siekdama praktiškai ištirti jo programas mokslui ir verslui..

IBM pirmauja įvairiose perspektyviose technologijose, įskaitant dirbtinį intelektą (AI), „Cloud“ ir interneto saugumą, todėl tai yra geresnis pasirinkimas ilgalaikių investicijų požiūriu..

Bet ką visa tai reiškia ir ką tai atneša į rinką?

Donna N. Dillenburger, IBM kolegė, tai paaiškino sakydamas, kad IBM kuria sistemą, kuria savo klientai gali pasitikėti, remdamiesi saugia ir patikrinama informacija.

„Blockchain“ kartu su IBM įmonės saugumu suteikia galimybę kaupti duomenis įvairiais sektoriais nuo maisto saugos, bankininkystės, tiekimo grandinės ar sveikatos priežiūros.

Dillenburgeris pridūrė, kad patikimų duomenų saugykla suteikia jums analizės pagrindą, kurį galite naudoti atsakingai dalydamiesi informacija, kad būtų geriau jūsų verslas ir visuomenė..

image2 2

Sektoriai, kuriems taikoma

  • Laivybos ir logistikos pramonė, pvz., Naujas bendradarbiavimas su „Maersk“ 2017 m. Kovo mėn
  • Finansų sektorius, pvz., 2018 m. Birželio mėn. Sudarytas sandoris su septyniais pagrindiniais bankais Europoje, kuriam jis ketina sukurti prekybos finansavimo blokais pagrįstą platformą, kad būtų palengvinta tarptautinė prekyba smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėmis.
  • Maisto sauga, kur IBM 2018 m. Rugpjūčio mėn. Paskelbė apie pagrindinį „blockchain“ konsorciumą, kuris dirbs su juo, siekdamas pagerinti maisto atsekamumą ir nustatyti maisto saugą teikdamas patikimą informaciją apie maisto kilmę ir (arba) būseną..

Tai tik keli iš žymių pavyzdžių, kai daugiau nei 400 klientų su IBM dirba įgyvendindami savo „blockchain“ programas. Kiti sektoriai apima tiekimo grandines, rizikos valdymą, DI ir skaitmeninių teisių valdymą.

Viršuje

IBM lažybos dėl „blockchain“ technologijos įmonei yra vaisingos, nes padidėjęs ir atnaujintas susidomėjimas savo technologijomis, tuo pačiu suteikdamas jai daugiau pagarbos naujosioms technologijoms.

PG yra vienas iš tokių pavyzdžių, kuris juda lygiagrečiai ir keičiant profesionalų spektrą didele prasme. PG ir „Blockchain“ bus puikus derinys. Ne tik dirbtinis intelektas rezonuoja su šifravimu, bet ir gali geriau valdyti „blockchain“ nei žmonės.

Tai patvirtina „blockchain“ ir mintis, kad tai suteikia papildomą pasitikėjimo sluoksnį, verčia žmones tikėti, kad netrukus įvyks gerų dalykų.

Iki šiol IBM sukaupė kai kuriuos klientus ir projektus, didėjančias akcijų kainas, naują energijos antplūdį įmonėje, naują technologijų ir akcijų rinkų analitikų žvilgsnį ir pagarbą technologijų pirkėjams..

Autorius: Roberto Garvinas, grupės įkūrėjas Mofluidas. Visiškai nuostabu matyti, kaip technologijos toliau vystosi, pradedant el. Paštu, baigiant naršyklėmis, paieškos sistemomis, mobiliaisiais, dirbtiniu intelektu ir dabar „blockchain“. Man pasisekė visa tai liudyti. Tikrai malonu pamatyti, kas bus toliau!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map