Įdomiausi „CoinGecko“ Q1 ataskaitos išsinešimai

Neseniai šifravimo įvertinimo ir reitingavimo svetainė „CoinGecko“ išleido pranešimą analizuojant, kaip sekėsi kriptovaliutų rinkai per pirmąjį 2019 m. ketvirtį.

Praėjusius metus galėjo užpildyti krentančios virtualios valiutos kainos. Tačiau iš ataskaitos 2019 m. Prasidėjo teisingais pagrindais, o „CoinGecko“ įkūrėjai per pirmuosius tris mėnesius prognozavo teigiamą atmosferą.

Nors nuotaika buvo akivaizdi visoje kriptografinio turto rinkoje, šiuo metu įvyko keletas įdomių dalykų. Be tolesnių veiksmų apžvelkime keletą įdomių įvykių iki šiol;

„MimbleWimble“ protokolas randa pagrindinį kompiuterį

„MimbleWimble“ yra protokolas, pritaikytas į privatumą orientuotai kriptovaliutai. Pirmąjį 2019 m. Mėnesį „MimbleWimble“ protokolą panaudojo dvi monetos; Šypsena ir spindulys. Tačiau tai, kaip buvo įgyvendintas bet kurios monetos protokolas, buvo kitoks.

Pavyzdžiui, „Beam“ naudojo C ++ kodo bazę, o „Grin“ – „Rust“ kodų bazę. Kriptovaliutų bendruomenė su nerimu laukė oficialaus „Grin“ paleidimo labiau nei „Beam“.

Viena iš priežasčių, kodėl „Grin“ perdavė „Beam“, buvo tai, kad „Grin“ kalnakasiai gauna 100 proc. Išmokų, o „Beam“ kalnakasiai – tik 80 proc..

Dar prieš paleidžiant šias dvi monetas, jau kilo diskusijos apie tai, kodėl „MimbleWimble“ buvo geriausias iki šiol egzistavęs „cypherpunk“ protokolas.

Bet kodėl „MimbleWimble“?

Šiam protokolui, skirtingai nei kitiems protokolams, naudojamiems į privatumą nukreiptoms monetoms, nereikia papildomų sluoksnių ant pagrindinio protokolo, kad būtų sukurtas privatumo efektas. Priedai pašalinami, nes protokolas yra unikalus įvairių kriptografijos naujovių derinys. Tai apima, bet neapsiribojant, perkirpimus, monetų sujungimus ir konfidencialias operacijas.

Pradinių biržos pasiūlymų (IEO) paleidimas

Sausio pabaigoje taip pat pradėti veikti IEO. Jų įsisavinimas buvo neįtikėtinas. Pavyzdžiui, „BitTorrent“ išleido pradinį mainų pasiūlymą ir per 15 minučių jis buvo parduotas.

IEO skiriasi nuo ICO (pradinis monetų siūlymas) daugeliu atžvilgių. Pvz., IEO naudoja biržos svetainę, kai parduoda žetoną, o ICO – emitento svetainę. IEO „crowdsale“ sandorio šalis yra birža, o ICO – tai simbolinis emitentas. IEO yra tikrinamas biržoje, kurioje jis išleidžiamas, o ICO nepatiria atrankos. Be to, IEO prieigos raktas yra nedelsiant įtrauktas į biržą, o ICO prieigos raktas turi laukti sąrašo be jokių garantijų, kad bus įtrauktas į sąrašą.

„Binance LaunchPad“

„Binance“, pirmaujanti kriptovaliutų keitimas pagal koreguojamą apimtį, sukūrė platformą, skirtą pradiniams biržos pasiūlymams išleisti, pavadintą „Binance LaunchPad“. „BitTorrent“ pasinaudojo paleidimo bloku, kuriame „Bittorent“ žetonas buvo parduotas per rekordiškai penkiolika minučių.


„BitTorrent“ skyrė beveik 60 milijardų (59,4 mlrd.) Žetonų, skirtų parduoti „Binance LaunchPad“. Parduodant buvo surinkta 7,2 mln. Kitos įmonės, kurios nuo to laiko naudojo platformą IEO išdavimui, yra „Fetch“ ir „Celer“. „Fetch“ per 22 sekundes surinko 6 milijonus dolerių už 69,2 milijonų žetonų pardavimą, o „Celer“ per 17 minučių pardavė 597 milijonus žetonų ir pritraukė 4 milijonus dolerių.

IEO sėkmė „LaunchPad“ paskatino kitus mainus pabandyti tą patį pakartoti.

Pavyzdžiui, pirmaujančios kriptovaliutų biržos, tokios kaip Huobi ir KuCoin, jau sukūrė ir išleido IEO panašiose platformose.

Pradinio mainų pasiūlymo efektyvumas taip pat pastebėtas naujesnėse paleidimo aikštelėse. Pavyzdžiui, „Top“ tinklas „Huobi“ išleido IEO, per 19 sekundžių pritraukdamas 3,4 mln. Be to, IEO „KuCoin“ buvo išparduotas per septynias sekundes ir uždirbo 3,6 mln.

Žaibo tinklas gauna postūmį

„Lightning Network“ taip pat pasirodė „CoinGecko“ 2019 m. I ketvirčio ataskaitoje. Tinklas yra pastatytas kaip papildomas sluoksnis ant blokų grandinės. Pagrindinė jo funkcija yra akimirksniu palengvinti pigių operacijų atlikimą. Tai vertinama kaip „Bitcoin“ ir „Litecoin“ mastelio parinktis.

„Žaibo tinklas“ pagreitį pasiekė 2019 m. Sausio viduryje, kai Hodlonautas pradėjo „Twitter“ kampaniją, norėdamas išryškinti tinklo pranašumus. Kampanija buvo pavadinta Žaibo žibintu. Hodlonautas perdavė deglą atsiųsdamas 100 000 satosių. Pagal taisykles, gavę deglą, turėjai pridėti 10 000 satosų ir perduoti jį kitam asmeniui. Tačiau kitą eilėje esantį asmenį nustatė asmuo, šiuo metu laikantis deglą.

„Žaibo žibintuvėlis“ taip pat žinomas kaip „Žaibo tinklo pasitikėjimo grandinė“. Nuo 2019 m. Sausio 19 d. Iki balandžio 11 d. Deglas užfiksavo 291 apynį, 282 unikalius gavėjus ir apvažiavo 56 šalis.

Tarp geriausių šifruoto turto pramonės atstovų, gavusių ir išlaikiusių, deglas apima „Twitter“ generalinį direktorių, pagrindinį „Monero“ kūrėją Jacką Dorsey, „Shapeshift“ generalinį direktorių Ericką Voorheesą Riccardo Spagni ir „Binance“ generalinį direktorių Changpengą Zhao. Tarp gavėjų buvo ir „CoinGecko“.

Po trijų kampanijos mėnesių Hodlonautas pažymėjo:

„Kelionė pranoko mano drąsiausią vaizduotę, ir jaučiu, kad tai pademonstravo nuostabų bendruomenės charakterį. Ji taip pat parodė, kas gali būti didžiausias BTC / LN pažadas suartinti žmones visame pasaulyje “.

Kur mes stovime po trijų mėnesių, pasak Coingecko

„CoinGecko Q1“ ataskaita nupiešė atgaivintos rinkos vaizdą. Per tris mėnesius nuo 2019 m. Bendra rinkos kapitalizacija padidėjo 16,23 proc., O kovo mėnuo buvo geriausias mėnuo. Rinka užfiksavo stabilų prieaugį be laukinių kainų svyravimų. Prekybos apimtis taip pat didėjo.

Geriausiai atlikėjai vadovavo „Litecoin“ (LTC), EOS (EOS), „Bitcoin“ (BTC) ir „Ethereum“ (ETH), kurie pelnė atitinkamai 103%, 66%, 11% ir 8% pelną..

Remiantis ataskaita, altcoins pasirodė geriau, kad Bitcoin su BTC dominuojančia padėtimi rinkoje sumažėjo 1,5 proc. Trijų geriausių monetų dominavimas rinkoje sumažėjo maždaug 5 procentais. Tačiau pirmąjį 2019 m. Ketvirtį dešimtukas didžiausių kriptovaliutų išlaikė 91 proc. Dominavimą rinkos kapitalizacijoje.

Išvada

Iš „CoinGecko“ įdomių išsinešimų akivaizdu, kad pradiniai biržos pasiūlymai yra vertinami dėl jų mažos rizikos lyginant su pradiniais monetų aukcionais. Patikima platforma, leidžianti išleisti IEO, pvz., „Binance LaunchPad“, pasirodė esanti labai svarbi IEO sėkmei.

„Lightning Network“ buvo užfiksuotas ataskaitoje kaip labai reikalinga „Bitcoin“ mastelio parinktis. Jei dabartinė rinkos būklė tęsis tuo pačiu pagreičiu, 2019 m. Bus puikūs metai norint būti kripto bendruomenės dalimi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map