# 5 paslėpti kriptovaliutos brangakmeniai – Perlinas (PERL)

# 5 paslėpti kriptovaliutos brangakmeniai – Perlinas (PERL)

Perlinas vėlai tapo vienu iš labiausiai aptartų projektų kriptografijoje. Diskusijos dar labiau įšyla, nes numatyta labai lauktas monetos išleidimas apvyniokite savo ICO ir paleiskite.

ir rodyklės vaizdas

Šaltinis: https://www.perlin.net/

Taigi, kas vis dėlto yra Perlinas? Pagal neseniai įkeltą Baltas popierius savo svetainėje „Perlin Network“ yra DAG pagrindu sukurta paskirstyta knyga, sukurta remiantis „Avalanche Consensus“ protokolu – mechanizmu, kuris užtikrina aukštą mastelį ir pralaidumą. Be to, „Perlin“ projekte didžiausias dėmesys skiriamas patikimos skaičiavimo aplinkos kūrimui, nepriklausomai nuo subjekto valdomos autonominės sistemos.

Informacija apie projektą

„Perlin“ tinklas yra paskirstytoji skaičiavimo platforma, sukurta ant naujojo DAG protokolo, kuriame naudojamas metastabiliu mechanizmu pagrįstas Bizantijos gedimams atsparus protokolas. „Perlin“ taip pat apima paskirstytą skaičiavimo sluoksnį, vadinamą „Perlin“ tinklu, kuris bus pardavėjų ir klientų skaičiavimo išteklių rinka..

Tinklas išnaudoja neišnaudotus savo vartotojų skaičiavimo išteklius. Tinklas pasieks nenaudojamą mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir žaidimų konsolių skaičiavimo galią ir kiekybiškai įvertins kiekvienam dalyviui prieinamus išteklius naudodamas kriptografinę maišos funkciją..

Siekiama, kad superkompiuterija būtų perspektyvi; taip pat suteikiant galimybę vartotojams sutelkti savo technologijas į naudą.

Ką bando išspręsti Perlinas?

1. Mastelis

Šiuo metu „blockchain“ operacijos yra lėtos ir brangios. Dauguma „blockchain“ tinklų nesugeba patenkinti padidėjusių rinkos poreikių. Vidutiniškai populiarios „blockchain“ platformos, tokios kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, per sekundę gali apdoroti maždaug dešimt operacijų. Priešingai, tokios tradicinės mokėjimo platformos kaip „Visa“ šiuo metu vidutiniškai apdoroja iki 8000 operacijų per sekundę. Kaip matote, blokų grandinės turi mažesnį operacijų greitį nei pagrindiniai mokėjimų tinklai.

tps grafikas

Šaltinis: https://www.perlin.net/

„Perlin“ yra vienas iš naujų „blockchain“ projektų, ieškančių šios problemos sprendimo. Ji siekia suteikti keičiamą infrastruktūrą, kad „blockchain“ platformos po kelerių metų galėtų tapti pagrindinėmis. Tai pasiekę, žmonės ne tik gali naudoti „blockchain“ finansinėms operacijoms, bet ir ant jų gali sukurti keičiamo dydžio ir saugius „dApps“..


2. Debesų kompiuterija

Nereikia nė sakyti, kad auga skaičiavimo galia. Skaičiavimo galia yra visos mūsų šiuolaikinės veiklos pagrindas. Tai svarbi nauda, ​​gyvybiškai svarbi mūsų kasdieniame gyvenime. Švietimo sektorių, sveikatos pramonę, socialinę sąveiką, pramogas, naująją žiniasklaidą ir vertybinių popierių rinką pakeitė kompiuteriai.

Kai debesų kompiuterijos rinkoje dominuoja keletas skaitmeninių konglomeratų, tokių kaip „Google“ ir „Microsoft“, šių bendrovių paslaugų pirkimas tapo brangus. „Perlin“ siekia pasiūlyti šio klausimo sprendimą, sukurdamas decentralizuotą debesų rinką. Kaip minėta anksčiau, visame pasaulyje ji naudoja nenaudojamą prietaisų skaičiavimo galią, sujungtą blokų grandinės tinklu.

„Perlin“ debesų kompiuterijos rinka, be kita ko, skirta mažoms įmonėms, startuoliams, nepriklausomiems kūrėjams ir tyrėjams.

5 ekrano kopija 1

Šaltinis: https://www.perlin.net/

Trys dalyviai

Kalnakasiai: Kalnakasių vaidmuo yra tiekti skaičiavimo energiją. Jie registruoja savo nenaudojamus skaičiavimo išteklius tinkle. Kalnakasiai atlyginami atsižvelgiant į tai, kiek laiko jie nuomojasi kompiuterio galią.

Klientai: Klientai yra paprasti žmonės arba įmonės, siekiančios įsigyti skaičiavimo išteklių iš kalnakasių.

Patvirtintojai: Tai yra mazgai. Jie pasiekia sutarimą ir patvirtina kalnakasių ir klientų sandorius. Patvirtintojams išmokama nedidelė operacijos mokesčių dalis atsižvelgiant į tai, ką ir kiek jie patvirtina ir transliuoja.

Komanda

Dorjee Sun (projekto vadovė)

„Sun“ yra nuoseklus verslininkas, kuris, sukūręs anglies dioksido apsaugą, atkreipė tarptautinį dėmesį, yra socialinė įmonė, užsiimanti anglies kreditų sandoriais ir įsipareigojusi apsaugoti didelius tropinių atogrąžų miškų plotus. Verslininko sėkmė turi ilgą istoriją, nes jis pardavė keturias savo įkurtas įmones. Jis taip pat yra konsultantas Santimentas, Respublikos protokolas, ir Lokis.

Kenta Iwasaki (vyriausioji technologijų vadovė)

„Iwasaki“ turi didelę paskirstytų sistemų ir mašinų mokymosi patirtį. Prieš prisijungdamas prie „Perlin“, Kenta dirbo dirbtinio intelekto tyrėja „Naver Corp.“ ir buvo robotų inžinierius DJI. Jis taip pat yra „Dranithix“, kuria internetinės rinkodaros sistemą, optimizuotą analizuojant realiuoju laiku ir mokantis mašinomis.

Mirza Udine (verslo plėtra)

Mirza yra rizikos kapitalo specialistas, išsilavinęs Harvardo universitete, ir technologijų specialistas. Jis dirbo „LinkedIn“ ir „Citi Investment Bankers“ redaktoriumi. „Blockchain“ erdvėje jis yra „EdenChain“ ir „OneLedger“ konsultantas.

„Palin“ komandoje taip pat yra kitų talentingų kūrėjų, tokių kaip Jack Li, Joanne Huynh, Darren Toh, Heyang Zhou, Anup Malani, Trung Nguyen, Doug ir Ajay Prakash.

projekto santrauka

Privalumai:

1. „Perlin“ yra paskirstyta skaičiavimo platforma, pagrįsta DAG ir priima sutarimo metodą, vadinamą „Avalanche consensus“. Šis „Avalanche“ konsensuso mechanizmas yra sukurtas taip, kad galėtų pasiūlyti didelę mastelį ir greitas operacijas. Pagal pradinius bandymų rezultatus 2000 mazgų rodo 1600+ TPS monetų schema Interneto svetainė.

2. „Perlin“ tinklas naudojasi nepakankamai panaudota skaičiavimo galia, kad galėtų kiekybiškai įvertinti kiekvienam dalyviui prieinamus išteklius.

3. Maža „Perlin“ tinklo kaina leidžia pradedantiesiems, tyrėjams ir kitoms mažoms įmonėms naudoti skaičiavimo galią.

4. Reitingų agentūra Kripto instruktažas davė Perlinui aukštą rezultatą 9,6 (iš 10), kuris yra panašus į tą, kurį gavo Ethereum.

Trūkumai:

1. Nėra paskelbti konkretūs tvarkaraščiai ir žetonų informacija.

2. Kita informacija apie komandos narius ir investuotojus nebuvo atskleista. Čia yra daug paslapties, kurios kai kurie investuotojai nepastebi pamatę teigiamą ankstyvą ažiotažą.

Paskutinės mintys

Perliną užkalbino kelios institucijos, įskaitant FBG, investicinės institucijos, tokios kaip Bitmain, didžiausias pasaulyje kalnakasis ir „F2Pool“, Didžiausias Kinijos kasybos baseinas.

Ateityje „Perlin“ tikslas yra pritraukti daugiau naujų vartotojų į kriptovaliutų ekonomiką ir leisti jiems prijungti savo prietaisus prie „Perlin“ tinklo ir uždirbti PERL. „Perlin“ taip pat suteikia pajamų perskirstymą ir įtraukimą į šalis, kurių pajamos vienam gyventojui yra mažesnės, tuo pačiu atlaisvindamas nenaudojamus, nenaudojamus skaičiavimo pajėgumų išteklius..

Vis dėlto nėra pakankamai informacijos apie „Perlin“, o konkrečias technines detales sunku patikrinti. Tačiau, remiantis tuo, ką žinome, šis projektas turi daug potencialo ir nenuostabu, kad vėlai sulaukė daug dėmesio.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map