5 „Masternode“ kriptovaliutos, į kurias reikia investuoti

Kai kriptovaliutos tampa vis populiaresnės, jomis pradeda domėtis daugybė žmonių. Nors vieni žmonės dėl kriptovaliutos kreipiasi dėl praktinių priežasčių, kitus domina tik technologiniai aspektai, o didžioji dauguma žmonių tiesiog ieško greito pinigų užsidirbimo būdo..

Vienas iš populiariausių būdų užsidirbti pinigų kriptovaliutomis yra protingai pirkti monetas ir laikytis jų, kol jos brangs. Kitas gerai žinomas būdas užsidirbti pinigų naudojant kriptografiją yra monetų kasyba.

Monetos, pagrįstos „Proof-of-Stake“ algoritmu, leidžia bet kuriai suinteresuotai šaliai patvirtinti operacijas įvykdant tam tikrą monetų kiekį. Vartotojai apdovanojami per sistemą, dažnai vadinamą „lažybomis“, kuri paprastai apima žetonų įdėjimą į suderinamą piniginę.

Tačiau yra dar vienas būdas užsidirbti pinigų kriptovaliutomis ir tai padedama masternodai. Šis metodas apima daugiau įsipareigojimų nei statymo procedūra, nors masternodas iš esmės yra lažybų forma.

Kaip jau minėta anksčiau, norint statyti, reikia turėti piniginę, tačiau masternodų atveju vartotojai taip pat turi turėti kompiuterį, kuris galėtų atlikti serverio vaidmenį. Atitinkamas kompiuteris turi būti prijungtas prie interneto 24 valandas per parą.

Kai kompiuteris bus paruoštas ir serveris bus sukonfigūruotas, reikia įdiegti pagrindinio kodo programą ir sumokėti keletą monetų, viršijančių žetonų protokoluose nurodytą minimalią ribą.

Kai šios sąlygos bus įvykdytos, masternodai visada dalyvauja padedant patvirtinti sandorius „blockchain“. Kadangi jie dirba kasdien, jie praktiškai visada moka už tą įnašą, kuris lemia pastovų pajamų srautą.

Pagrindinis masternodų trūkumas yra tas, kad jiems paprastai reikia skirti dideles pinigų sumas. Tai reiškia, kad jei žmogus turi šiek tiek atsargų ir skaičiavimo galios ir ieško ilgalaikių investicijų, tada verta apsvarstyti alternatyvias monetas..

Norėdami padėti jums pradėti, pateikite mūsų 5 pagrindinių kriptovaliutų, į kurias verta investuoti, sąrašą:

Brūkšnys (DASH)

Brūkšnys yra „revoliucinė skaitmeninių pinigų sistema“ ir viena populiariausių kriptovaliutų iki šiol užėmė garbingą 14 vietą „CoinMarketCap“. „Dash“ taip pat buvo pirmoji kriptovaliuta, įdiegusi „masternode“ sistemą.

Atsižvelgiant į tai, kad rašant vieną „Dash“ monetą verta 178,31 USD, „Dash“ masternodas, be abejo, yra rimta investicija, nes tinklui pradėti reikia 1000 „Dash“ akcijų..

Kiti techniniai aspektai, kuriuos verta žinoti, yra tai, kad masternodai padalija 45% blokinio atlygio ir kad kas 380 dienų blokinis atlygis sumažėja daugiau nei 7%. Be finansinių investicijų, vartotojai turėtų žinoti, kad norint sukurti ir palaikyti „Dash“ masternodą reikia šiek tiek kantrybės ir pakankamai daug patirties. Vartotojai turėtų būti pasirengę sužinoti, ko reikia norint sukurti virtualų privatų serverį ir redaguoti daugybę konfigūracijos failų.

Daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų ankstesnį straipsnį apie DASH.

Zcoinas (XZC)


Zcoinas yra kriptovaliuta, daugiausia orientuota į privatumo ir visiško anonimiškumo pasiekimą savo vartotojams. Šiuo metu „Zoin“ yra 92 vietoje „CoinMarketCap“, o bendra kapitalizacija siekia 73 132 911 USD. Kaip ir „Dash“, „Zcoin“ masternodą galima įsigyti su 1000 XZC. „Zcoin“ masternode protokolas vadinamas „Znodes“ ir jam reikalingas kompiuteris, kuriame veikia „Linux“, taip pat iš savo vartotojų reikia šiek tiek žinių apie glaistus ir komandų eilutes..

Daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti „Znode“ masternodą, rasite kriptografijoje Oficiali svetainė.

zcoin gaires 2018 01 1024x1024

Šaltinis: https://zcoin.io/

PIVX (PIVX)

PIVX yra populiari virtuali valiuta, kuri yra pasirinktų vadinamųjų privatumo monetų klubo dalis. Šiuo metu „CoinMarketCap“ reitinge užima 93 vietą, valiuta žada greitesnius sandorius, taip pat geresnį saugumą ir privatumą nei dauguma kitų monetų. PIVX žetonas vadinamas PIVX, ir jo tiekiama 55 milijonai, nors šiuo metu apyvartoje yra tik 30 milijonų, nes sakoma, kad 20 milijonų šių monetų jau yra įdėta į pinigines ar masternodus.

Norint paleisti masternodą PIVX reikia 10 000 PIVX. Kitas vertas dėmesio faktas yra tai, kad jis suteikia mažesnę grąžą (maždaug 5,74% per metus), palyginti su kitomis valiutomis. PIVX masternodo paleidimas apima vartotojus, turinčius „Linux“ kompiuterį arba „Raspberry Pi“, abu turinčius unikalius IP adresus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti PIVX masternodą, vartotojai gali daugiau sužinoti apie tai čia.

Phore (PHR)

Šiuo metu „CoinMarketCap“ užima 394 vietą, o rinkos kapitalizacija siekia 73 025 936 USD, Phore tikrai nėra labai populiari kriptovaliuta. Tačiau moneta pradėjo pritraukti vis daugiau investuotojų, besidominčių masternodais, dėmesio dėl geros grąžos normos (40%).

Norėdami paleisti „Phore“ masternodą, vartotojai privalo investuoti 10 000 monetų. Šiuo metu „Phore“ turi daugiau nei 500 šimtų aktyvių masternodų.

Daugiau informacijos galite rasti skaitmeninėje valiutoje Oficiali svetainė.

PhoreLogoBlack2

Šaltinis: https://phore.io/

„SmartCash“ (SMART)

„SmartCash“ yra bendruomeninė kriptovaliuta, turinti labai įdomią valdymo sistemą ir decentralizuotą ekonomiką. Šiuo metu „SmartCash“ užima 108 vietą „CoinMarketCap“, kurio bendra rinkos kapitalizacija yra 59 662 696 USD.

Viena geriausių „SmartCash“ technologijų yra „SmartHive“ – sistema, užtikrinanti, kad 80% blokinio atlygio būtų skiriama bendruomenės fondui, priešingai nei kitoms monetoms, tokioms kaip „Bitcoin“ ir „Litecoin“, kur 100% blokinio atlygio tenka kalnakasiams. Masternode

„SmartCash“ ekosistema yra tinkamai vadinama „SmartNode“ ir, norėdami ją paleisti, vartotojams reikės 10 000 monetų. Daugiau informacijos apie „SmartCash“ masternodus galite rasti čia.

Išvada

Jei jus domina vien tik ROI (investicijų grąža) pagrįstas masternodų naudojimas, tada galite peržiūrėti įvairius statistinius duomenis ir masternodes.pro svetainėje. Tačiau pasirinkti žetoną, norint paleisti masternodą, remiantis vien IG, nėra idealu, todėl rekomenduojama pasirinkti tik tuos projektus, kurių ateities perspektyvomis tikite. Tikimės, kad pasirinksite gerai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map