4 Reikalavimai „Blockchain“ projektai turėtų atitikti IEO kvalifikaciją

Šiais metais matome didelį pasikeitimą, kaip įmonės renka lėšas savo projektams. Nuo tada, kai „Binance“ paskelbė, kad palaikys žetoną kiekvieną mėnesį per „Binance Launchpad“, matėme, kaip kiti mainai skuba paleisti panašias platformas. Šį postūmį įkvėpė sėkmė, kurią Maltos mainai patyrė su savo platforma.

Iki šiol trys projektai; „BitTorrent“, Fetch.AI ir „Celer“ tinklas sėkmingai sugebėjo surinkti daugiau kaip 17 mln. USD per Binansas Paleidimo aikštelė. Nenorintys būti palikti, tokie kaip „Bittrex“, „Huobi“, „KuCoin“, „Liduid“, „CoinBene“, „ProBit“ ir daugelis kitų, visi pradėjo savo žetonų pardavimo platformas..

Keli veiksniai paskatino mainus pradėti savo IEO, įskaitant; poreikis pasiūlyti savo vartotojams papildomą vertę, leidžiant jiems rinkti įvairius projektus, padidinti likvidumą ir suvokti, kad pradiniai valiutos siūlymai greitai pakeičia pradinius monetų pasiūlymus kaip patikimą lėšų rinkimo būdą kriptovaliutos erdvėje..

Kodėl turėtų trukdyti „Blockchain“ projektai?

Jei projektai atitinka visus reikalavimus, kad būtų galima pasiūlyti IEO, kad būtų galima greitai ir lengvai surinkti pinigų, būti gerai pasirengusiu negalima laikyti savaime suprantamu dalyku. Biržai kelia griežtus reikalavimus, susijusius su IEO, ir geriausia kiekvienam projektui užtikrinti, kad jis turėtų geriausias galimybes pretenduoti į vieną.

Išanalizavę praėjusius tris sėkmingus IEO, vykusius šiais metais „Binance“ platformoje, mes nustatėme keturis veiksnius, kurie yra labai svarbūs, jei projektas turi galimybę pretenduoti į IEO. Pradėkime be tolesnių veiksmų:

1. Tvirtas IEO verslo modelis, palaikomas stiprios komandos

Anksčiau mes matėme, kaip daugelis sukčių ICO surinko didžiules pinigų sumas iš naivių investuotojų. Tačiau mainai yra atidesni ir negali remti projekto, kuriame nėra tvirto verslo modelio. Jie turi pamatyti aiškų kelią į sėkmę ir kad tai įvyktų, projekte taip pat turėtų būti pajėgi komanda, kuri galėtų vykdyti planą.

„BitTorrent“ komandai vadovauja Justinas Sunas, kuris yra ir TRON įkūrėjas. Iš viso projekte yra devyniolika komandos narių, visi jie yra įvairių sričių ekspertai, įskaitant dvylika kūrėjų.

„Celer Network“ komandą sudaro PHD turėtojai iš MIT, Prinstono, UIUC ir UC Berkeley. Joje yra šešiolika etatinių narių, kurie turi ilgametę pramonės patirtį dirbant tokiuose geriausiuose technologijų startuoliuose kaip „Amazon“, „Google“, HP ir daugelyje kitų..

Be to, „Fetch.AI“ turi apie trisdešimt vieną komandos narį, kurie visi yra įvairių sričių ekspertai.

2. Produktas, kuris išsprendžia problemą

Svarbu pažymėti, kad produktas jau galėjo egzistuoti prieš atliekant IEO, arba jis galėjo būti kuriamas, kaip kad buvo su „Fetch.AI“, kurio IEO įvyko beveik metus prieš paleidžiant „Mainnet“. FET prieigos raktas skirtas padėti agentams prisijungti prie tinklo ir keistis verte.

Kai vyko „Celer“ žetonų pardavimas, jie turėjo minimalų perspektyvų produktą (MVP). „Celer“ kuria 2-ojo lygio mastelio keitimo platformą, kuri padės kūrėjams greitai sukurti ir valdyti labai keičiamus „Dapps“. „BitTorrent“ yra bendraamžių failų dalijimosi platforma, turinti didžiulę vartotojų bazę. BTT prieigos raktas skirtas padėti šiems vartotojams pirkti, parduoti ar net prekiauti, kad būtų galima greičiau atsisiųsti.

3. Uždėkite žemą kietą dangtelį

Seniai praėjo tie laikai, kai projektai gali lengvai siekti surinkti dešimtis milijonų dolerių, parduodant simbolinius pardavimus. Šiuo metu įmonėms būtų neprotinga nustatyti tokias aukštas viršutines ribas, kurių daugelis retai viršija 5 mln. USD ribą.

Kai atsiras daugiau projektų, norinčių pritraukti lėšų per IEO, tikimasi, kad bus sumažinta griežta dangtelis. Žvelgiant į tris mūsų pavyzdžius, „BitTorrent“ turėjo didžiausią kietąjį dangtelį – 7,2 milijono dolerių, po to sekė „Fetch“. PG – 6 mln. USD, o Celer – 4 mln.

4. Didelės ir aktyvios bendruomenės bazės sukūrimas

IEO privalumas yra tas, kad jis padeda atskleisti projektą naujiems vartotojams. Tačiau jei projektas turi šansų mainais, jis turėtų sugebėti pats sukelti pakankamai visuomenės susidomėjimo.

Pagal Artūras Boycovas „Priority Token“, kompanija, padedanti projektams su IEO užtikrinti, kad jie tiesiogiai patektų į biržas, vargu ar šios platformos rems projektą, kuris pats sau nepastatė didelės ir aktyvios vartotojų bendruomenės.

Iki IEO „BitTorrent“ jau turėjo daugiau nei 100 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Be to, „Telegram“ ir „Twitter“ paskyrose jis turėjo daugiau nei 110 000 narių.

„Fetch.AI“ turėjo apie 20 000 narių savo anglų ir kinų „Telegram“ kanaluose. Kalbant apie „Celer“, jo „Telegram“ kanale „Twitter“ buvo daugiau nei 27 000 narių ir dar 7 500 narių. Visi padorūs skaičiai, nors ir ne tokie dideli kaip „BitTorrent“.

Norėdami sukurti didžiulę vartotojų bazę, nauji projektai gali prasidėti kuriant socialinės žiniasklaidos paskyras, kuriose jie gali atskleisti projekto esmę, produkto kūrimą ir aktyvų komandos dalyvavimą per socialinės žiniasklaidos rinkodarą..

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad pirmiau minėti keturi veiksniai yra labai svarbūs, tačiau jie nėra vieninteliai reikalavimai. Mainams reikės užtikrinti, kad projekte nėra siūlomas saugos ženklas ir tai gali suteikti tik patikima teisinė įmonė. Be to, jiems reikės baltos knygos, kurioje bus nagrinėjama tokenomika, finansinis projekto modelis, produkto naudojimo atvejai, potenciali produkto rinka ir jo konkurentai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me