Pilnīgs ceļvedis par austeru PRL monētu

Austers Pērle – PRL monētas projekta nosaukums – ir sava veida jaunievedums interneta reklāmas telpā, pārveidojot funkcijas, kuras mēs ikdienā izmantojam. Praktiski ikviens sniedz ieguldījumu internetā šajā laikmetā, izmantojot sociālo mediju, un iespēja gūt peļņu no šīs izmantošanas ir liels potenciāls, ko PRL monētas mērķis ir sniegt.

Oyster PRL – revolucionārā interneta reklāmas kriptovalūta

Oyster PRL ir revolucionāra kriptovalūta interneta reklāmas pasaulē, pārvarot plaisu starp tīmekļa satura veidotājiem un lietotājiem. Tīmekļa satura veidotājam reklāma tīmeklī ir maize un sviests viņu ienākumiem. Bet interneta lietotājiem interneta reklāma tiešsaistē ir kļuvusi par traucējošu un negatīvu. Reklāmas var būt arī uzmācīgas, tangenciālas, invazīvas privātumam un novērst uzmanību no vietnes tīrības.

Reklāmu bloķētājs un tamlīdzīgas lietotnes ir palīdzējušas novērst šo problēmu interneta lietotājiem. Bet tas ir nepilnīgi un ierobežo satura veidotāju peļņas potenciālu, lai no reklāmām iegūtu atdzišanu. Tomēr problēmas, kuras radījušas reklāmas bloķētāji starp tīmekļa satura veidotāju un tās lietotājiem, tiek pārvarētas ar Oyster PRL.

Oyster PRL piedāvā platformu un rīku vietņu īpašniekiem, pilnīgi unikālu ienākumu gūšanas modeli, izmantojot viens koda skripts. Tas nodrošina arī uzticamu decentralizētu vienādranga datu glabāšanas risinājumu, kas palīdz uzlabot jūsu datu drošību, kā arī samazina mākoņa bāzes krātuves risinājumu izmaksas..

Vietnes apmeklētāji pievieno nelielu daļu no centrālā procesora un GPU jaudas, lai ļautu lietotāju failus saglabāt decentralizētā un anonīmā virsgrāmatā. Un pretī vietņu īpašnieki netieši maksā no krātuves lietotājiem, un vietnes apmeklētāji var baudīt pārlūkošanas pieredzi bez reklāmām.

IOTA Tangle, stabila, lieka datu krātuve

Vēl viena austeru protokola īpaša nozīme ir IOTA juceklis, ātra kvantu droša atmiņa, kas ir veidota uz eksotiskas tehnoloģijas. Tā ir datu glabāšana, kurai nav nepieciešami lietotājvārdi, paroles vai ar tām saistītas saistītās lietas, kā arī nevienai otrajai vai trešajai pusei nebūs personisku zināšanu par to, ko jūs tajā esat saglabājis. Tas secina, ka neatkarīgi no tā, ko ietaupāt krātuvē, piekļūt tam varat tikai jūs, bet neviens nevar. Tas padara to par unikālu uzglabāšanas veidu.

Oyster PRL monēta

2017. gada 18. septembrī tika palaists Oyster Pearl baltais papīrs, un ICO notika oktobrī. Oyster ICO dalībnieki nopelnīja PRL (austeru oficiālo žetonu). PRL, kas ir Oyster protokola marķieris, izmanto daudzas kriptogrāfijas funkcijas, tostarp: Tīmekļa satura veicinātāji, saņemot samaksu PRL, marķieris kalpo kā pieņemams maksājums datu glabāšanai Oyster bloku ķēdes platformā. Vietnes, kas izveidota ar Oyster kodu, apmeklētāji ziedo nelielu daļu no skaitļošanas jaudas, lai darbinātu datu krātuvi, ko nodrošina Oyster.

Tā ir vismodernākā vietņu monetizācijas inovācija, kā arī sarežģīta datu glabāšanas platforma tās lietotājiem. Aizraujoši ir tas, ka jums nav jāpieder vietnei, lai nopelnītu naudu no Austeres.


Tirdzniecība un naudas pelnīšana ar PRL monētu

Daži varētu domāt, ka tikai emuāru īpašnieki var nopelnīt no Oyster vai kādas vērtības piedāvā Oyster PRL žetonu turēšana? Daudzi tirgotāji un investori no tā var gūt labumu, kā arī PRL marķieri var tirgot un monetizēt citās kriptovalūtās vai fiat valūtā.

Lai lietotāji varētu izmantot Oyster PRL, viņiem jādodas uz jebkuru apmaiņu, kurā marķieris ir iekļauts, jo to var atrast cienījamās biržās, piemēram, KuCoin, Cryptopia, CoinExchange, IDEX. Pēc tam austeru PRL var apmainīt pret citām kriptovalūtām, piemēram, BTC vai ETH, kuras var viegli pārveidot par fiat.

Oyster PRL ir Ethereum bāzes ERC20 marķieris, kura tirgus cena rakstīšanas brīdī ir USD 0,078789, un tirgus ierobežojums ir $ 6,694,405 ar 84 966 676 žetoniem, kas pašlaik ir apgrozībā. Austere (PRL) pašlaik ir CoinMarketCap reitingā # 491. pozīcijā.

Droša Oyster PRL monētas uzglabāšana

Kā ERC20 marķieri Oyster (PRL) var saglabāt jebkuru Ethereum marķiera bāzes maku, piemēram, MyEtherWallet, MetaMask, Mist vai Parity. Varat arī izvēlēties saglabāt žetonus drošākos krātuvēs, izmantojot jebkuru no aparatūras makiem, kas atbalsta ERC20 žetonus, piemēram, Trezor un Ledger Wallets.

Komanda aiz austeru projekta

Bruno Bloks ir lietotais smadzeņu nosaukums aiz austeres, un tā PRL monēta ir galvenais austeru dzinējspēks, kas ir komanda, kas palika anonīma, pat ja viņi ar savu orientieri pārveido interneta seju un reklāmas problēmas.

Izmantojot Oyster PRL, jūs varat nopelnīt kā tīmekļa lietotājs un emuāra īpašnieks, kā arī iegūt savus datus un informāciju par labāko pašreiz pieejamo drošību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map