Investavimas į „Tesla, Inc“ (NASDAQ: TSLA) atsargas

„Tesla, Inc.“ (NASDAQ: TSLA) yra savarankiškas elektrinių transporto priemonių gamintojas, kuris greitai keičia automobilių pramonę. Vos prieš kurį laiką elektrinių transporto priemonių išlaidos buvo per didelės, o patrauklumas buvo mažas. „Tesla“ sugebėjo išspręsti abi šias problemas ir dėl to, kad pažangiai pažengė į priekį, transporto priemonės buvo nebrangios ir smagios. Įmonė greitai tapo įprastu pavadinimu ir džiaugiasi prekės ženklo pripažinimu, kuris automobilių pramonėje pastebimas retai. „Tesla“ yra viena perspektyviausių bendrovių rinkoje, turinti viziją įžvelgiantį generalinį direktorių.

Kas yra „Tesla, Inc“ (TSLA)?

Nepaisant to, kad Elonas Muskas yra „Tesla“ sinonimas, jis iš tikrųjų nebuvo vienas iš pradinių bendrovės įkūrėjų. Vietoj to, du inžinieriai, Martinas Eberhardas ir Marcas Tarpenningas, buvo tie, kurie įkūrė įmonę 2003 m. Muskas pirmiausia įsitraukė kaip ankstyvasis investuotojas, tačiau netrukus po to prisijungė prie bendrovės kaip valdybos pirmininkas. Ankstyva „Tesla“ vizija buvo sukurti automobilių gamintoją, kuris taip pat būtų technologijų įmonė. Investuodama į mokslinius tyrimus ir plėtrą, įmonė daugelį metų pradėjo techninės įrangos ir programinės įrangos pradininką, kuris padėjo pasiekti revoliucinių proveržių, tokių kaip autonominis vairavimas..

Pirmoji „Tesla“ transporto priemonė buvo „Roadster“, kuri buvo skirta aukščiausios klasės rinkai. Gamyba prasidėjo 2008 m., O į pirmąjį pristatymą iš viso buvo įtrauktos 147 transporto priemonės. Muskas panaudojo šiuos pardavimus investuodamas į sąnaudų mažinimą, taip pat įdėjo savo pinigus, kad palaikytų įmonę vykdant paleidimo procesą. Kadangi daugelis investuotojų domisi „Tesla“, įmonės, kuriai vadovauja vizija, pavyzdžiui, „Paypal“ ir „SpaceX“, galimybėmis, bendrovė pagaliau paskelbė 2010 m..

Vėlesniais metais „Tesla“ sugebėjo sumažinti išlaidas ir patekti į naujus rinkos segmentus. Mažesnėmis kainomis pasižyminčios transporto priemonės, tokios kaip „Model X“, „Model S“ ir „Model 3“, pasirodė kitais metais, o tai padėjo išplėsti masinių elektromobilių patrauklumą rinkai. Pateikdama šią išplėstą produktų liniją, „Tesla“ daug investavo į gamybos pajėgumų plėtrą. Originali „Tesla“ gamykla buvo Fremonte, Kalifornijoje, buvusios GM gamyklos vietoje. Nuo tada įmonė išplėtė gamybą į Niujorką, Nevadą, Teksasą, Šanchajų ir Berlyną.

Kodėl „Tesla, Inc“ (TSLA) Klausimai

Vienas didžiausių „Tesla“ inžinerijos žygdarbių buvo jų be baterijų sukurtos baterijos apie kuriuos buvo paskelbta 2020 m. Iš pradžių „Tesla“ baterijas gamino „Panasonic“ ir kiti pardavėjai. Tačiau jie pagamino savo gaminius 2020 m. Patentuotas dizainas nereikalauja laidaus metalinio skirtuko, kuris sujungtų akumuliatorių su pagrindine automobilio pavara. Ši revoliucinė technologija išnagrinėjo du pagrindinius skundus, kuriuos daugelis turi dėl elektrinių transporto priemonių: jų kainą ir jų trūkumą. Kaip brangiausia elektromobilių dalis, ši akumuliatorių naujovė leido „Tesla“ smarkiai sumažinti akumuliatoriaus sąnaudas ir dėl to parduoti transporto priemones mažesnėmis kainomis. Tikimasi, kad pakeitimai gamybos sąnaudas sumažins 56 proc., O tai leis „Tesla“ konkuruoti su benzinu varomais automobiliais. Be to, akumuliatorius galės išlaikyti penkis kartus daugiau energijos ir išplėsti transporto priemonių asortimentą 16 procentų

Skirtingai nuo kai kurių automobilių gamintojų, „Tesla“ gamybos procesas yra labai vertikaliai integruotas. Kol kiti gamintojai savo tyrimus ir plėtrą skiria variklių gamybai ir užsako kitų dalių gamybą, „Tesla“ praleido daug laiko tobulindama visą gamybos procesą nuo pradžios iki pabaigos. Nepaisant gamybos padidėjimo, dėl kurio 2017 m „Tesla“ kėdžių gamybos procesas „Model 3“, problemos jau išspręstos. Šie augimo skausmai trukdė gamybai ir paskatino „Tesla“ bankroto slenksčio tarp 2017–2019 m, bet ilgainiui buvo to verti. Šis verslo modelis leidžia sklandžiai atlikti gamybos procesą ir labiau kontroliuoti kokybę ir pristatymo grafikus, o tai yra didžiulė nauda jų konkurentams.

„Tesla, Inc“ (TSLA) Perspektyvos

Neabejojama, kad elektra varomos transporto priemonės yra ateitis. Nors daugelis tradicinių automobilių gamintojų vejasi ir pradeda kurti elektra varomas transporto priemones, neabejotina, kad „Tesla“ yra žymiai priekyje pagal prekės ženklo pripažinimą ir lojalumą prekės ženklui. 2020 m. „Tesla“ surengė 18 procentų elektrinių transporto priemonių rinkos dalies, o VW ateina per tolimą sekundę – 6 proc. Nors jų pozicijos išlieka stiprios, daugelis automobilių gamintojų pradėjo daug investuoti į elektrinių transporto priemonių technologijas. Net jei padidėtų konkurencija, pardavimai ir pajamos greičiausiai toliau augs. Dėl bendro sektoriaus augimo ateinančiais metais sumažėjusi rinkos dalis reikštų, kad „Tesla“ galės gauti mažesnį gabalėlį daug didesnio pyrago. 2019 m. Elektromobiliai sudarė tik 2 procentus viso pasaulio automobilių pardavimo, o Europa ir Azija pirmauja. Apskaičiuota, kad iki 2030 m. Tai bus elektromobiliai 31 proc visų naujų transporto priemonių pirkimų, Kinijai ir Europai tenka atitinkamai keturiasdešimt devyni ir dvidešimt septyni procentai. Visame pasaulyje vykdomi politikos pakeitimai, siekiant dar labiau pagreitinti šį procesą. Įstatymų leidėjų turimos priemonės yra mokesčiai už anglies dioksidą, apribojimai patekti į miestą ir subsidijos grynaisiais pinigais perkant elektrines transporto priemones.

Nors „Tesla“ yra labiausiai žinoma dėl savo transporto priemonių, tikėtina, kad kitas pagrindinis augimo variklis ateityje bus dukterinė įmonė „SolarCity“. „SolarCity“, būdama viena iš pigiausių saulės energijos gamintojų JAV, yra pagrindinė „Tesla“ portfelio dalis. Bendrovė, kurią „Tesla“ įsigijo 2016 m., Yra gerai integruota į kitus „Tesla“ produktų pasiūlymus ir puikiai dera su bendrovės vizija, kad pasaulis pereis prie tvarios ekonomikos. Nors „SolarCity“ užėmė trečią vietą pagal saulės energijos įrenginių rinkos dalį 2020 m. Ir nesidžiaugia „Tesla“ transporto priemonių prekės ženklo pripažinimu, vis dėlto jos yra labai svarbi bendrovės, judančios į priekį, dalis.

Kur nusipirkti „Tesla, Inc“ (NASDAQ:TSLA)?

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.


„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Tesla, Inc“ (NASDAQ: TSLA) atsargas Investavimas į „Tesla, Inc“ (NASDAQ: TSLA) atsargas Investavimas į „Tesla, Inc“ (NASDAQ: TSLA) atsargas
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Tesla“, be abejonės, yra viena iš pasaulinio perėjimo prie tvaresnės ateities lyderių. Bendrovė sugebėjo viena pati pakeisti visuomenės požiūrį į elektra varomas transporto priemones ir sukūrė kulto pavyzdį. Per daugelį metų atliktos investicijos pasiteisino, o „Tesla“ dabar gali sumažinti išlaidas ir masto gaminti. Kainoms dar labiau mažėjant būsimoms naujovėms, elektromobilių priėmimo rodikliai tik didės. Ilgalaikės įmonės augimo perspektyvos yra labai perspektyvios, o padėtas pagrindas užtikrina, kad įmonė turėtų aiškų kelią link ilgalaikio augimo ir ateityje.

Iki šiol aptarėme „Tesla“ elektros ir saulės ateitį, todėl dabartinė lyderystė dirbtinio intelekto srityje yra tokia pat svarbi, kaip ir mūsų Investavimo į dirbtinį intelektą funkcija..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map