Investavimas į „Stratasys Ltd“ (NASDAQ: SSYS)

Stratasys (NASDAQ: SSYS) yra Amerikos ir Izraelio 3D spausdinimo įmonė, turinti daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį programinės ir aparatinės įrangos kūrimo srityje. Turėdamas daug didelių klientų aviacijos, automobilių ir sveikatos sektoriuose, „Stratasys“ sugebėjo išsaugoti inovatyvumo ir prisitaikymo reputaciją visus metus. Pateikdama į rinką 3D spausdintuvus, suderinamus su keliomis skirtingomis technologijomis, bendrovė sugebėjo paįvairinti savo vartotojų bazę ir sudarė tvirtą ateities augimo planą..

Kas yra „Stratasys Ltd“ (SSYS)?

„Stratasys“ yra geriausiai žinomas dėl 3D spausdinimo sulydyto nusodinimo modeliavimo (FDM) metodo patentavimo. Per FDM didelė gijų ritė tiekiama per spausdintuvą ir ant objekto sluoksnis po sluoksnio pridedamas. Dažniausiai naudojama FDM technologijos, įdiegtos vartotojo lygio 3D spausdintuvuose, tipas ir dažniausiai pirmas dalykas, kurį žmonės paprastai galvoja, kalbėdami apie 3D spausdinimą. Šios technikos pranašumai yra mažos išlaidos ir greitas pristatymo laikas, kurie yra svarbūs gamintojų veiksniai renkantis su kuria 3D spausdinimo technologija dirbti.

FDM technologiją sukūrė „Stratasys“ įkūrėjas Scottas Crumpas 1988 m. Po metų „Crump“ užpatentavo šią technologiją ir įkūrė „Stratasys“. Per ateinančius dešimtmečius įmonė sparčiai plėtėsi ir vienu metu 2007 m. 44% visų spausdintuvų visame pasaulyje naudojo FDM technologiją. Po daugelio metų plėtros įmonė susijungė su Izraelio 3D spausdintuvų gamintojas „Objet“ 2012 m. Tęsdama veiklą „Stratasys“ pavadinimu, bendrovė tapo didžiausia pramonėje pagal rinkos viršutinę ribą ir gavo naudos iš platesnės produktų linijos ir geografinio pėdsako bei papildomo finansavimo, skirto moksliniams tyrimams ir plėtrai. Praėjus trims dešimtmečiams, įmonė dabar turi biurus daugiau nei 13 šalių ir dirba 2 100 darbuotojų ir teikia paslaugas įvairių pramonės šakų klientams..

Nors „FDM“ sukūrė „Stratasys“ ir naudojo daugumoje jų spausdintuvų, bendrovė taip pat pritaikė „PolyJet“ ir „Stereolithography“ technologijas. Atsižvelgiant į vartotojo poreikius, „Stratasys“ siūlo keturias skirtingas spausdintuvų linijas, kurios gali patenkinti įvairius vartotojų ir įmonių poreikius. Nuo stalinių mėgėjų iki greitų prototipų kūrimo iki medicininių spausdintuvų kompanija sugebėjo išplėsti savo pasiūlymus, kad atitiktų įvairius poreikius. Tokie klientai kaip „Google“ ir „Audi“ labai pasitiki įmonių spausdintuvais per metus laimėjo keletą apdovanojimų.

Kodėl „Stratasys Ltd“SSYS) Materija?

Viena didžiausių įmonės stipriųjų pusių yra produktų ir paslaugų pasiūla. Tarp jų yra tiesioginė gamyba, projektavimo konsultacijos, programinės įrangos pasiūlymai ir spausdintuvų pardavimas. Naudodamiesi šiomis paslaugų ir produktų linijomis, klientams iš įvairių sektorių galima pateikti individualius sprendimus, kurie atitiktų jų gamybos poreikius. Būtent dėl ​​šios priežasties įmonė sugebėjo užmegzti ilgalaikius santykius su didelėmis organizacijomis, tokiomis kaip „Honda“, „Airbus“, „Lockheed Martin“ ir „Audi“..

Kitas šios didelės produktų ir paslaugų pasiūlos pranašumas yra galimybė pasisukti ir prisitaikyti greitai besikeičiančiais laikais. Pavyzdžiui, pandemijos COVID-19 metu GM bendradarbiavo su Jungtinių Valstijų sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentu, kad pristatytų ventiliatorius kritinės slaugos pacientams. Norėdami tai padaryti, GM turėjo greitai pakeisti savo gamybos liniją ir priimti taip, kad būtų galima greitai gaminti naują produktą. Norėdami sukurti įrankius, reikalingus šiems ventiliatoriams gaminti, GM per dieną panaudojo „Stratasys“ produktus ir programinę įrangą ventiliatorių inžinerijai pakeisti., galėjo pradėti gaminti. Tai tik vienas pavyzdys, kaip universali egzistuojanti technologija priklauso įmonei, ir parodo vieną iš pagrindinių priežasčių, kodėl klientai renkasi pirkti produktus „Stratasys“ ekosistemoje.

„Stratasys Ltd“ (SSYS) Perspektyvos?

„Stratasys“ vadovauja vykdomoji komanda, kuri įrodė, kad turi sugebėjimą veikti judriai ir nuolat sekti besikeičiančias tendencijas. Pavyzdžiui, „Stratasys“ paskelbė apie 3D spausdinimo paleidimo įmonės „Origin“ įsigijimą 2020 m. Per šį įsigijimą „Stratasys“ gavo prieigą prie „Origin“ nuosavybės teise priklausančios „Programmable PhotoPolymerization“ (P3) technologijos. Ši technologija naudoja dervos pagrindu pagamintą spausdinimo metodą, priešingai nei kiti metodai, pavyzdžiui, FDM, kuriuose naudojamas siūlas, kuris užtikrina didesnį tikslumą ir kokybės kontrolę. Gebėdama kurti aukštos kokybės produktus, P3 technologija plačiai naudojama odontologijos, medicinos, gynybos, pramonės ir vartojimo prekių sektoriuose. Tyrimai parodė, kad artimiausiais metais daugiau gamintojų didelės vertės rinkose reikės tokio tipo technologijos, o „Stratasys“ šią investiciją padarė tikėdamasis ateityje atsipirkti. Apskaičiuota, kad įsigijus šią technologiją per 5 metus pajamos padidės iki 200 milijonų dolerių.

Iš viso „Stratasys“ įsigijo 13 įmonių per tris savo veiklos dešimtmečius. Įsigijimai, tokie kaip darbalaukio 3D spausdintuvas pramonės lyderis „MakerBot“ 2013 m., jau parodė labai perspektyvų pakilimą ir pelną per pastaruosius kelerius metus. Bendrovės galimybė anksti pastebėti perspektyvias technologijas ir jas patekti į „Stratasys“ ekosistemą greičiausiai turės atlygį ateinančiais metais..

Kur nusipirkti „Stratasys Ltd“ (SSYS) Atsargos?

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Stratasys Ltd“ (NASDAQ: SSYS) Investavimas į „Stratasys Ltd“ (NASDAQ: SSYS) Investavimas į „Stratasys Ltd“ (NASDAQ: SSYS)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Stratasys“ yra labai įvairi įmonė, dešimtmečius išlaikiusi pokyčius 3D spausdinimo sektoriuje. Atlikdama mokslinius tyrimus, plėtrą ir strateginius įsigijimus, įmonė nuolat sugebėjo patenkinti nuolat besikeičiančios vartotojų rinkos poreikius. Šie strateginiai žingsniai išplėtė adresuojamų 3D spausdintuvų rinką ne tik pramoniniams, bet ir asmeniniams vartotojams. Turint apdovanojimus pelniusį aparatūrą ir puikią inovacijų reputaciją, tikėtina, kad per ateinančius kelerius metus dabartinė klientų bazė nuolat didės.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map