Investavimas į darbalaukio metalo (NYSE: DM) atsargas

Stalinis metalas(NYSE: DM) yra Masačusetse įsikūrusi 3D spausdinimo sprendimų „nuo pabaigos iki galo“ gamintoja. Bendrovė daug investavo į produktus, kad patenkintų stambių gamintojų poreikius. Turėdama klientų sąrašą, kuriame yra tokios įmonės kaip „Volkswagen“, „Toyota“ ir „General Motors“, įmonė įsitvirtino kaip partneris didelėms įmonėms, norinčioms pakeisti tradicinius gamybos metodus naujo amžiaus 3D spausdinimu. Tikimasi, kad 3D spausdinimo rinka per ateinantį dešimtmetį išaugs dešimteriopai ir sieks 146 mlrd. USD, „Desktop Metal“ sukūrė pigius, efektyvius ir lengvai naudojamus spausdintuvus, kurie leis įmonei užvaldyti didžiąją šios rinkos dalį..

Kas yra stalinis metalas (DM)?

Bendrovę 2015 m. Įkūrė septynių verslininkų, inžinierių, verslininkų ir mokslininkų grupė. Kartu grupė turėjo viziją sukurti metalo 3D spausdinimo procesą, kuris būtų greitesnis ir lengviau naudojamas nei kiti rinkoje esantys produktai. Grupės prototipai buvo įspūdingi ankstyviesiems investuotojams, o ankstyvieji finansuotojai, įskaitant „General Electric“, BMW ir „Google“ rizikos kapitalo ranką GV, rizikos finansavimui skyrė daugiau nei 100 mln. Įmonės noriai ieškojo galimybių sumažinti išlaidas ir vietą, reikalingą sandėliavimo detalėms, o talentingai „Desktop Metal“ darbuotojų komandai, kurioje dalyvavo keli MIT profesoriai, buvo skirtas finansavimas naujoviškiems sprendimams kurti..

Už šių rėmėjų suteiktus pinigus bendrovė daug investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą, o 2017 m. Rinkai galėjo pristatyti tiek mažos apimties studijos modelį, tiek didelio masto gamybos modelį. Staliniai metaliniai spausdintuvai turėjo pranašumą tuo, kad spausdintuvuose nebuvo jokių pavojingų dalių ir juos buvo lengva naudoti. Neturint lazerių ar kitų pavojingų komponentų, šiuos spausdintuvus buvo galima pastatyti bet kuriame biure ir jiems nereikėjo jokio mokymo. Produktai taip pat buvo efektyvesni ir pigesni, kai dalys buvo pagamintos daugiau nei 100 kartų greičiau ir 10 kartų žemiau konkurentų rinkoje. Dėl šių naujovių įmonė buvo pavadinta viena iš pasaulio 30 perspektyviausių pasaulio technologijų pradininkų Pasaulio ekonomikos forumas 2017 m. Stalinis metalas įtrauktas į NASDAQ sąrašą 2020 m. Užuot ėjus tradiciniu pirminio viešo siūlymo (IPO) keliu, įmonė buvo įtraukta į sąrašą. specialios paskirties įsigijimo įmonė (SPAC). SPAC vadovavo milijardierius Chamathas Palihapitiya ir „Tesla“ įkūrėjai JB Straubelis.

Kodėl svarbi „Desktop Metal“ (DM)?

„Desktop Metal“ įsitaisė pasinaudodama tuo, ką pavadino „Priedų gamyba 2.0“ revoliucija. Nors tradicinis 3D spausdinimas, dar vadinamas priedų gamyba, daugiausia buvo naudojamas kuriant nedidelį prototipų skaičių, kad būtų galima išbandyti dizainą, Generalinis direktorius Ricas Fulopas mano, kad kita 3D spausdinimo banga yra tokia, kai įmonė gali masiškai gaminti labai pakartojamas dalis kainomis, kurios yra konkurencingos tradicinei 12 trilijonų dolerių gamybos pramonei. Be kainodaros, įmonė taip pat tvirtai tiki, kad klientai pereis prie 3D spausdinimo, kai pamatys, kad produkto kokybė ir gamybos greitis yra lygiaverčiai tradiciniams metodams. Naudodamas savo patentuotą susieto metalo nusodinimo metodą, kurio metu metalo milteliai ir polimerai sukuria objekto formą, o po to dedami į krosnį, kad sutankėtų dalelės, „Desktop Metal“ pareiškė, kad gaminio kokybė bus lygi ar net geresnė už gamintojus gamina tradiciniai gamintojai. Jau pradėta plačiai diegti, „Desktop Metal“ gaminiai buvo platinami daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Šiuo metu įmonė siūlo keturis skirtingus produktus. Priklausomai nuo klientų poreikių, produktai svyruoja nuo paprasto naudojimo, kasdienių biuro spausdintuvų iki didelio kiekio gamybos sistemų, naudojamų gamybos procese, pavyzdžiui, automobilių ir kosminės erdvės. Be aparatinės įrangos, įmonė taip pat sukūrė programinę įrangą, leidžiančią interaktyviai ir patogiai naudoti dizainą. Tiesioginės dalys programinė įranga naudoja dirbtinį intelektą, kuris leidžia realiuoju laiku generuoti dizainus, reaguojančius į medžiagų, skiriamosios gebos ir dizaino tikslų pokyčius. Iš viso įmonė turi daugiau nei 120 patentų ir aktyviai plečia tiek techninės, tiek programinės įrangos produktų pasiūlą, kad patenkintų klientų poreikius.

Stalinio metalo (DM) perspektyvos

Labai konkurencingoje pramonėje „Desktop Metal“ turi pranašumą, kad jai vadovauja stipri vadovų komanda, turinti sėkmės rodiklius. Direktorių valdyba, turinti daugiau nei 60 susijungimų ir įsigijimų, turi gerą poziciją, kad galėtų reaguoti į visas strategines galimybes, kurios gali kilti. Bendrovė pareiškė aktyviai tyrinėjanti 10 skirtingų M&Tikrai bus imtasi galimybių ir bet kokių žingsnių, kurie sukurs teigiamą naudą. Atsiradus vadinamajai naujos kartos priedų gamybai, „2.0“, tikėtina konsolidacija sektoriuje, o vertikali integracija ir masto ekonomija yra pagrindiniai sėkmės varikliai..

„Desktop Metal“ jau pradėjo naudoti savo IPO surinktus pinigus agresyviam masteliui, įsigijęs konkurentą „EnvisionTEC“ už 300 mln. Įsigijimas atneša klientų bazę, apimančią „Cartier“, „Celgene“, „Ford“, „Hasbro“, „Oral Arts“, „Stuller“ ir „Smile Direct Club“, taip pat dvi naujas spausdinimo platformas, kurias galima naudoti „Desktop Metal“ sukurtuose spausdintuvuose. Bendrovė planuoja ir toliau naudoti savo kapitalą augimui, o generalinis direktorius Ricas Fulopas užsibrėžė agresyvų tikslą 1 mlrd. USD metinių pajamų iki 2025 m.

Kur nusipirkti stalinį metalą (DM)?

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.


Investavimas į darbalaukio metalo (NYSE: DM) atsargas Investavimas į darbalaukio metalo (NYSE: DM) atsargas Investavimas į darbalaukio metalo (NYSE: DM) atsargas
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Desktop Metal“ dėjo daug pastangų, kad padidintų savo produktų naudojimą didelėms įmonėms jų gamybos procese. Jų dabartiniai ir būsimi produktų pasiūlymai turi labai realų potencialą sutrikdyti daugiatrilijonų dolerių kainuojančią tradicinę gamybos pramonę. Bendrovė atkreipė abiejų investuotojų dėmesį, o stipri kapitalo padėtis, į kurią patenka bendrovė, yra pranašumas, kuris per ateinančius metus leis reikšmingai augti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map